Akrep Burcu Özellikleri

Akrep burcu erkeği denilince şöyle bir 1 kilometre arkanıza bakmadan koşma isteğimi doğuyor içinize? O zaman siz gerçek ve tüm kapıları kapatmış bir akrep erkeği ile karşılaşmışsınız demektir. Akrep erkeği çoğu zaman gerçek bir akrep gibi davranabilmektedir. Tehlikeli oldukları oldukça doğrudur. Adeta bir bukalemundur. Flört ederken karşıda ki dişinin tavırlarına ve karakteriyle empati kurma konusunda çok başarılıdır. En flortöz burçlardan birisidir kendisi. Hakkını yemeyelim şimdi! Hoşturlar. Bir kadına nasıl davranacaklarını çok iyi bilirler. Naziktirler. En kötü özelliği rekabeti ve başarıyı odak alırlar. Bu kimi zaman iyi de olabilir. Fakat bir şeyin fazlası her zaman zarardır.

8. Rekabet Onlar İçin Var Olmuş Bir Olgudur

Bir akrep erkeği rekabet etmekten oldukça fazla hoşlanır. Her zaman paraları olsun isterler. Bir ortamda bulunduklarında bir kadın için rekabet ederler. Bunu alttan alttan yaparlar. Bunun sebebi kendilerine olan güvenidir.

7. Özgüvenleri Yüksektir

Akrep burcu erkeği kendini beğenmiş derecesine yakındır özgüvenleri fakat kendini beğenmeleri çoğu zaman haklıdır. Çünkü kendilerini beğenirler. Bir ipucu iltifattan ve güzel sözlerden baya baya hoşlanırlar.

6. Flört Etmeyi Çok İyi Bilirler

Flört etmeyi en iyi başaran bir kaç burç erkeği vardır. Bunların başında akrep erkeği gelmektedir. Akrep erkeği ile flört eden kadının oldukça zeki olması gerekir yoksa akrep için bir av olmaktan başka işe yaramaz.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Peki akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Sessiz ve zeki kadınlardan hoşlanır. Bu mümkün değil dediğinizi duyar gibiyim. Zeki görünüp değilmiş taklidi yapıyor olmanız gerekiyor anlayacağınız. Bunu da çok zeki olan bir kadın başarabilir. Bunu yapabilirseniz akrep erkeği artık sizin esirinizdir.

5. Bakışları Çoğu Zaman Derindir

Çok dikkatli ve anlamlı bakarlar. Tensel teması oldukça severler. Size biraz ilgi duyuyorsa mutlaka dokunmak isteyecektir. Uzun uzun bakışlar atabilirler fakat genellikle anlamlı ve kısa bakışın adamıdır. Her şeyi bakışları ile anlatabilirler.

4. Birden Fazla Kadınla Flört Edebilirler

Birden fazla kadınla aynı anda flört ederler. Aldatma oranı en yüksek burçlardan birisidir. Sizi gerçekten seviyor ve aşık ise sadık kalacaktır. Fakat ciddi anlamda çapkındır. Güzel bir kadın gördüğü zaman onunla ilgilenmesini ister. Her gördüğü kadına iltifat edip, özel davranabilir. Bu da yanlış anlaşılmalara yol açabilir. Genellikle üstü kapalı flörtlerleri tercih ederler.

Akrep burcu erkeği cinsellik

Akrep burcu erkeği flört etmesiyle bilinmekte fakat cinsellik konusunda da oldukça istekli bir burçtur. Arzuladığı kadını elde etmek için yapmayacağı şey yoktur. Akrep burcu erkeği cinsellik denildiğinde akla ilk gelen partnerdir. Akrep burcu erkeği ile ateşli dakikalar geçirebilirsiniz. Size kendinizi unutturacak bir özelliğe sahiptir.

3. Şeytan Tüyüne Sahiptirler

Oldukça çekici ve cazibe sahibidirler. Bulundukları ortamda dikkatleri üzerine çekme konusunda üstlerine yoktur.

2. Başarı Odaklıdırlar

Akrep burcu erkeği çoğu zaman para kazanıyor ve bilinmiş başarıları imza atmış kişilerdir. Övülmek ve konuşulmak hoşlanırına gittiği için başarıyı bir araç olarak kullanırlar. Müdür, yönetici vasıfları yüksektir. Yaptığı işte her zaman başta olmak, ödül almak ve bunu herkese göstermek isterler.

  1. İyi Bir Dinleyicidirler

Eğer sizi arkadaş olarak da olsa seviyorsa iyi bir dinleyicidir. sohbet etmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi sever. Aile dertlerinizi anlatmadıkça akrep ile her konudan konuşababilirsiniz.

Tüyolar

Akrep erkeği ile sohbet ederken teknoloji ve güncel olaylardan bahsedin. Çok zeki olduğunuzu düşündüğünü belli etmeyin. Ona danışın. Mesela saç renginiz hakkında fikir isteyebilirsiniz. Gösterişli bir mekana çaya davet edebilirsiniz. Ayrıca yaptıklarınızı kendinizi övmeden anlatın. Başarılı bir kadın onun ilgisini çekecektir. Ona derin derin bakın. Ve kaçan kovalanır taktiğini kullanın. Onu şaşırtarak devrelerini yakabilirsiniz. Yanan devreleri ile tüm akrep erkeğinden çeken kadınların adına da intikam almış olabilirsiniz. 🙂

Bonus: Burç Uyumları

Akrep erkeği balık kadını

Akrep erkeği balık kadını ilişkisi bir hayli zor olabilir. Akrep burcu erkeği özgür, flörtöz yapısı ile bilinmektedir. Balık ise tam bir uyum kadınıdır. Balık kadını ile akrep erkeği arasında muhtemelen bir çekim olacaktır fakat balığın duygusallığı ilişkiyi zora sokabilir. Yine de büyük bir çekim varsa bu ilişki sürebilir.

Akrep erkeği ikizler kadını

İkizler kadını enerjisi, akrep erkeği ise büyülü bakışları ile bilinir. Akrep erkeği oldukça derindir, karşısında ki kadının ruhuna dokunabilir! Akrep erkeği ikizler kadını bir arada iyi bir uyum sağlayabilir. Fakat zıt görüşleri, iki büyük enerjinin çatışmaları sık sık olacaktır. Hava grubundan ikizler ve su grubundan akrep büyük çatışmalar yaşayabilir, bir süre sonra su buharlaşıp havaya karışabilir söylemesi. 🙂

Akrep erkeği terazi kadını

Akrep ve terazi kadını oldukça iyi bir uyum yakalayabilir. Cinsel anlamda uyumlu bir burç birleşimi olacaktır. Çekim ile birlikte uzun soluklu bir birliktelik yaşanabilir.

Akrep erkeği oğlak kadını

Akrep erkeği oğlak kadını için biraz fazla havalıdır. Oğlak kadını kendine bakmayı seven, güzel giyimli, konuşmayı bilen bir kadın olması sebebi ile akrep erkeğinin ilgini anında üzerine çekebilir fakat oğlağın sade yaşam isteği akrep için biraz az kalabilir. Yine de birliktelik eğlenceli olacaktır.

İlgili Yazı:

Sadık ve Romantik Akrep Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here