in

Birbirinden Güzel 20 Karamel Ombre Modeli

Ombre modelleri, saçlarda böylesine güzel durduğu müddetçe, muhtemelen modası hiç geçmeyecek. Saçları doğal bir görünümle renklendiren, çok daha kullanışlı, dip boya derdi düz boyalara göre çok daha az olan ombre birçok kadın için yoğun hayat temposunda tam bir kurtarıcı olmuştur. Özellikle doğru renk seçildiği zaman harikalar yaratan ombrenin en popüler renklerinden biri ise kuşkusuz karamel. O halde vakit kaybetmeden 20 karamel ombre modeline göz atalım.

Karamel Saç Rengi

Karamel saç rengi de aynı ombre gibi yıllar boyunca popülaritesini koruyan ve korumaya devam eden saç renklerinden biri. Sarıdan daha doğal durması, daha yumuşak tonlara ev sahipliği yapması nedeniyle özellikle saçlarının rengini açmak isteyen esmer kadınlar için kurtarıcı bir geçiş rengi olan karamel rengi ombreler söz konusu olduğunda da çok popüler.

Ombre Modelleri

Yıllar önce röfle, balyaj ne kadar meşhursa şu an ombre en az o kadar meşhur diyebiliriz. Ustalıkla karıştırılmış renkler ve ten rengine yakışan bir renkle herkese yakışabilen ombre modellerine bir de karamel renginin güzelliğiyle göz atalım.

20.

19.

18.

17.

16.

15.

14.

Özellikle koyu renk saçlarda karamel rengi sarıya geçiş için mükemmel bir renk tonu. çünkü istisnasız her rengi tercih ediliyor.

13.

12.

Tabi karamel dediysek aklınıza sadece tek bir ton gelmesin. Aksine karamel rengi dendiği zaman geniş bir skala da mevcut.

11.

10.

9.

8.

Sarıya yakın karamel tonları da bulmak mevcut. Sarışın olmak isteyen ancak biraz daha doğallığı sevenler için ideal tonlar olduğunu söyleyebiliriz.

7.

6.

5.

4.

3.

2.

1.

Siz Ne Düşünüyorsunuz

300 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yasemin Ergenç

Yasemin Ergenç

Yazan ama çizemeyen, kıvırcık bir blogger. He bir de lisedeki gözlüklü ve sivilceli şişko kız bendim.

İtalyan Şeflere Taş Çıkaracağınız 3 Makarna Sosu Tarifi

Türk Asıllı Yabancı Yönetmenlerin Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmleri