in

Birbirinden Güzel Siyah Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak dolabı modelleri, mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için oldukça önemlidir. Onlar için mutfak dolabı modeli oldukça önemlidir. Severek yapılan yemekler için huzurlu bir mutfak olması da şarttır. Kendinizi içinde rahat hissedeceğiniz; birbirinden güzel siyah mutfak dolabı modellerini sizler için derledik. Bu modellere bakıp fikir sahibi olabilirsiniz.

Siyah Mutfak Dolabı Modelleri

Siyah beyaz mutfak dolabı

Siyah beyaz mutfak dolabı klasik ve modern tarzda mutfaklar için oldukça idealdir. Küçük bir alana sahip mutfaklarda bu iki renk birleşimini kullanabilirsiniz. Siyah mutfak dolabı alanı daha dar göstereceği için beyazın geniş gösteren etkisinden faydalanabilirsiniz.

Açık raf mutfak dolabı modelleri

Açık raf mutfak modelleri ile geriye dönüş yapıyoruz. Günümüzde en sık kullanılan modellerden. Siyah ile ahşap tonlarını uyum içinde kullanabilirsiniz.

Siyah U mutfak

Siyah mutfak dolabı seçimi yaparken yanına bir kaç renk eklemeyi düşünebilirsiniz. U mutfak dolabı modelleri için bu renk oldukça ideal.

Simsiyah Mutfak

Simsiyah mutfak sevenler için modern mutfak dolabı  modeli.

Modern siyah mutfak dolabı

Modern siyah mutfak dolabı ile mutfağa yeni bir form kazandırabilirsiniz. Bu mutfak dolabı modeli açık mutfaklar için oldukça ideal.

Siyah amerikan mutfak dolabı modeli

Siyah bulunduğu ortama lüks hissi kazandırır. Bu yüzden lüks görünümlü bir mutfak dolabı için siyah vazgeçilmezdir. Detaylandırmalar ile mutfağa son görünümü kazandırabilirsiniz. Siyah amerikan mutfak dolabı modeli lüks mutfak modeli sevenlere göre.

Açık Raf Modern Mutfak

Modern ve minimal mutfak modeli sevenler için.

Mutfağa Ek Detaylar

Mutfağa ek detay uygularken uyumlu renkleri ve ürünleri tercih etmeniz oldukça önemlidir. Açık raf sistemi, yüklük dolabı gibi detayları özenle seçmelisiniz.

Siz Ne Düşünüyorsunuz

189 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Psk. Alara Köksal

Psk. Alara Köksal

Hakkında

İstanbul Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olan Psikolog Alara Köksal lisans süresi boyunca Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Balıklı Rum Hastanesi ve Tanju Sürmeli Özel Yaşam ve Sağlık Polikliniğinde staj yaptı. Bunun yanı sıra 3 sene boyunca Beykent Üniversitesi Psikoloji Kulübünde asil üye olarak aktif bir şekilde görev aldı. Aynı zamanda birçok Ulusal Kongreye ve seminerlere katıldı. Bu sırada; Bilişsel Davranışçı Terapi(BDT) eğitimi, Psikodrama eğitimi, Cinsel Terapi eğitimi, Aile ve Çift Terapisi, Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI), Tematik Algı Testi (TAT), Stanford-Binet Zeka Testi, Goodenouhg-Harris Bir İnsan Çiz Testi, Wais-Yetişkinler için Zeka Testi eğitimlerini tamamladı. Halen birçok sertifka programlarına katılmaya devam ediyor ve kendini geliştirmeyi sürdürmektedir. Akademik kariyerine Üsküdar Üniversitesinde Uzmanlık için Klinik Yüksek Lisans(tezli) yapmaktadır. Şu an ‘2.Trimestırdaki Gebelerin Cinsel Doyumları ve Benlik Saygıları’ üzerine çalışmasını sürdürmektedir. Kurucusu olduğu Köksal Psikolojik Danışmanlık merkezinde Cinsel Terapi-Aile ve Çift Terapisi ve Bireysel Terapi alanlarında danışanlarıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Farklı Tarzlar İle Gri Mutfak Dolabı Modelleri

Aile ve Çift Terapisi Nedir? Hangi Durumlarda Çift Terapisine Başvurulmalıdır?