in

Botoks Yaptıran Ünlüler

1- Courtney Cox

Botoks Yaptıran Ünlüler

Zerafetiyle hiç yaşlanmayan ünlülerden biri de botoks yaptıralan ünlüler arasında ki  Courteney Cox. Ünlü oyuncu görünüşüne botoksla dramatik değişiklikler yaptı. 

48 yaşındaki Cox küçük çalışmalar yapıldığını itiraf etti. Dudakları ve yanaklarının fazla yapılmış görüntüsü herkesin dikkatini çekiyor. Neredeyse tamamen kırışıksız görüntüsüyle karşımıza çıkan ünlü yıldız, “Bence botoks hem mükemmel hem de korkutucu” diyerek botoks yaptırdığını itiraf etti.

2- Jenny McCarthy

Botoks Yaptıran ÜnlülerOyuncu Jenny McCarthy 1996’dan beri çok güzel yaşlanıyor. Herkes botokslarının mükemmel olduğunu ve kaşlarının çok feminen olduğunu söylüyor. Doktorlara göre de geçici dolgular, kalıcı olanlara göre çok daha doğal duruyor. Çünkü vücudumuzda doğal olarak pilastik veya silikon bulunmamaktadır. Bu maddeler vücuda verildiğinde asla doğal durmazlar.

3- Demi Moore

Botoks Yaptıran ÜnlülerDemi Moore 50li yaşlarının başında ve her yıl 2-3 kez botoks yaptırıyor. Buna rağmen ünlü yıldızın daha başka ne yaptırdığı tartışılıp duruyor. Bu yaşında bu kadar güzel görününce ne yaptırdığı kimsenin umrunda olmuyor. Ama Demi lütfen bizimle de paylaş bu sırrı!

Estetik cerrahlar aralarında kozmetik oynamalar yapıldığına karar vermiş durumda. Buna rağmen Moore öyle olmadığı konusunda ısrarcı ve o yüzden tartışmalar hala devam ediyor. Ameliyat olduysa bile bu farkedilmiyor.

4-George Clooney

Botoks Yaptıran Ünlüler51 yaşındaki ünü aktör hala yüzünün karakteristiğini korumakta ve geçmiş yıllardan daha pürüzsüz bir cilde sahip görünüyor. İşinin ehli bir doktora sahip olduğu her fotoğrafında anlaşılıyor.

5-Sophia Vergara

Botoks Yaptıran ÜnlülerDaha yeni 40 yaşına giren Sophia Vergara zamanı geldiğinde göğüs kaldırma operasyonu yaptıracağı konusunda çok açıkama yüzü hakkında hiç konuşmadı,çünkü gerek yok. Yanaklarında ve dudaklarındaki doğal duran dolgulara bakıldığında mükemmel bir plastik cerraha sahip olduğu açıkça belli oluyor.

6-Jennifer Lopez

Botoks Yaptıran Ünlüler43 yaşındaki anne dergilere verdiği röportajda asla botoks yaptırmadığını ama ilerde gerekirse yaptırabileceğini söyledi. Ama yine de dudak kenarlarına ince bir dolgu yaptırdığı gözlerden kaçmadı.Jennifer Lopez

7-Amy Poehler

Botoks Yaptıran Ünlüler2 çocuk annesi dünyanın en komik kadınlarından Amy Poehler 41 yaşında da taze yüzüyle karşımızda. Uzmanlar küçük dozda bile yüzün doğal hareketini kaybetmeden botoks yapılmasına örnek olarak Amy Poehler’ı gösteriyor.

8-Cindy Crawford

Botoks Yaptıran ÜnlülerAmerikan model ikonu Crawford botoks kullanımı hakkında açıkça konuşuyor. Hatta ileride gerekirse daha da ciddi operasyonlar da yaptırabileceğini söylüyordu. Fakat başkalarının nasıl göründüğünü görünce bu fikrinden vazgeçmiş.

9-Angelina Jolie

Botoks Yaptıran ÜnlülerGenç görüntüsünü devamlı korumak için, Jolie botoksa sırtını dayamış durumda. Ünlü aktris son yıllarda ne kadar fazlasıyla özel yaşasa da, yüzünde ve boynunda botoks kullandığı çok belli. Büyük gülümsemesine rağmen dudaklarının veya ağzının kenarlarında hiç kırışıklık olmaması ve yumuşak alın görüntüsü hep botoksu işaret ediyor.

10-Simon Cowell

Simon CowellŞimdiki “X-Factor” ve önceden “American Idol” jürisi olan ünlü Simon Cowell botoksu konusunda hiç utangaç değil. Hatta alıntı yapacak olursak; ” Kesinlikle işe yarıyor. Yılda 2 kez yapıyorsunuz. Kimin umrunda?” diyor.

Botoks’un yanında Cowell’in ciddi bir güzellik rejimi var. Bunun içinde günlük yüzlerce mekik,haftada 4 gün antrenman ve vitamin enjeksiyonları var.

11-Kelly Ripa

Kelly RipaRipa hiç estetik ameliyat olmadı ama göz kapaklarına ve koltukaltlarına düzenli olarak botoks yaptırıyor. Söylediğine göre o yaptırana kadar dünyanın büyük bir kısmı koltukaltına botoks yapıldığını bilmiyordu.

12- Kathy Griffin

Kathy GriffinBotoks muhtemelen ünlü komedyen Kathy Griffin’in yaptırdığı en küçük işlem.  26 yaşında ilk burun ameliyatını oldu. Bunun dışında liposuction, kaş kaldırma, kimyasal peeling ve tabi ki botoks. Bütün bunların sonunda açıkça yine olsa yine yapardım da diyebiliecek kadar halinden memnun.

Siz Ne Düşünüyorsunuz

300 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğunda Dikkati geliştirmek için yapılabilecek öneriler:

Uzak Durulması Gereken 10 Erkek Tipi