in

Boynunuzu Choker Kolye Modelleriyle Süsleyin

Yediden yetmişe kadınların zayıf noktasıdır takılar. Bazılarının en sevdiği parça ceketlerinin üzerine iliştirdiği bir broşken, bazıları ise küpelerden vazgeçemez. Ancak biz bugün biraz kolyecilere hitap edeceğiz.

Yaka kolye, sırt kolyesi derken kolye çeşitlerine bir yenisini daha ekledi moda dünyası. Aslında çok da yabancı olduğumuz bir model değil choker kolyeler. 90lı yılların modasını sallayan tasma kolye modelleri bu sefer çok daha fazla çeşitle geri döndü. Boncuklusundan dantellisine, şık figürlüsünden kadifesine artık siz de tarzınıza uygun bir choker kolye modeliyle boynunuzu süsleyin.

Choker kolye deyince akla genelde kalın bant şeklinde olanlar gelir ancak minimal parçalar da bulmanız mümkün. Özellikle de sade bir kombin tercih ettiğiniz günlerde boynunuzu zarif bir şekilde süsleyecektir.

Ancak eski modelleri de rahatlıkla bulabilirsiniz kolye modelleri içerisinde. Örneğin gerdanlık tarzı bu choker kolye eski zamanlarda da çok modaydı.

90lı yıllardan farklı olarak boynu saran choker kolye modelleri arasında bu sefer fiyonkları da görüyoruz. Özellikle göğüs dekolteli bir şey giydiğinizde dekoltenizle uyum sağlayacaktır.

Dantellere de bir şans veriliyor choker kolyeler söz konusu olduğunda. Özellikle şık davetler için otantik ve zarif bir tercih olacaktır.

Hatırlayanların gözleri doldu bile. 🙂

Kenan Doğulu’nun eski zamanlardaki kolyesi bile geri dönmüş chokerlarla birlikte 🙂

Ama sanıyoruz ki pek çok model içerisinde en kullanışlı olanlar işte böyle tek bant şeklinde boynu saran chokerlar.

Siz Ne Düşünüyorsunuz

300 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yasemin Ergenç

Yasemin Ergenç

Yazan ama çizemeyen, kıvırcık bir blogger. He bir de lisedeki gözlüklü ve sivilceli şişko kız bendim.

Kırışıklıkların Yüzünüzde Çok Daha Erken Belirmesine Neden Olacak 9 Etmen

Zayıflama Çayları Tuzak mı, Yoksa Kurtarıcı mı?