in

Burberry Aldı Kalbimi <3 Kalpli Desen Trendi

Bugün sizlere gömlek olarak yola çıkan ama tuttukça tutan, ayakkabı ve çantalara da sıçrayan, aynı zamanda Burberry’den görüp neredeyse her mağazada yerini bulan bir trendden bahsedeceğim. Muhtemelen geçen seneki dikine çizgi modası bu sene kalp desenine yerini bırakıyor, hadi bakalım hayırlısı.

Daha önce yapılan bir şey elbette bu. Aşırı değişik, aşırı güzel de değil. Ama Burberry bunu moda haftasında gösterdikten sonra üstelik sadece gömlek de değil, elbiselere, ayakkabılara ve diğer parçalara da bu deseni yapıştırdıktan sonra adeta bir fenomen oldu. Gömlek olarak, şekil A’da görüldüğü üzere genelde bordo renkte tercih ediliyor.

Deri yaka detaylı gömleğe bir şey diyemem ama baştan aşağıya kalplerle donatılmış bu trençkot Burberry’nin işleri biraz abarttığının en büyük göstergesi sanırım. Trençkot gitmiş, yerine yürüyen kalpler gelmiş sanki. Halbuki rengi falan çok güzelmiş ama boğulmuş resmen.

Bana kalırsa elbise, trençkot gibi parçalar kullanarak baştan aşağıya kalplere bürünmek yerine sadece gömleği ya da aksesuarları kalpli tercih etmek en mantıklısı ve güzeli. Kalp deseni çoğu şeye yapışmış durumda çünkü. Böyle devam ederse geçen senenin çizgili modasının tahtını sallar.

thumb1______brbry_koolj_4

Ünlülerin de çokça tercih ettiği kalpli desen erkekler için de kullanımda gördüğünüz üzere. Çiçekli desenlerden sonra bir de kalpli deseni erkeklerin üzerine görmek beni çok üzüyor açıkçası 🙁 Baklava dilimli şeyler giysenize siz, bizim desenlerimizden uzak durun!

thumb1______brbry_koolj_9

Ben elbette Burberry’den değil ama, onu örnek alıp aynı deseni kullanan, bütçeme uygun bir mağazadan bir gömlek ya da çanta almayı planlıyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz bu desen hakkında? Sevdiniz mi?

Siz Ne Düşünüyorsunuz

300 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yasemin Ergenç

Yasemin Ergenç

Yazan ama çizemeyen, kıvırcık bir blogger. He bir de lisedeki gözlüklü ve sivilceli şişko kız bendim.

Sadece Su ile Doğal Kıvırcık Saçlar Nasıl Yapılır ?

Online Alışveriş Reel Alışverişe Karşı!