in

Duvar Kağıdının Tarihe Karışmaması Gerektiğini Gösteren Dekorasyonlar

Bir zamanlar neredeyse her evin duvarları duvar kağıdıyla kaplıydı. Ancak sonradan boyayı daha sık görür olduk. hatta en sonunda duvar kağıtlarını neredeyse hiç görmez olduk. Duvar kağıdının aniden sönen popülaritesinin en önemli sebebi muhtemelen boya badana işinin çok daha kolay olmasıydı. Zira duvar kağıtlaının hem uygulaması zordu hem de kullanımı. Ancak bir şeyi gözden kaçırmıştık.

Duvar kağıtları çok güzeldi!

İşte sanıyoruz ki bu sebepten dolayı duvar kağıtları aslında hiç tarihe karışmadı. Hep bir yerde bizi beklediler, işte şimdi yeniden onların dönemi yaklaşıyor. Çünkü tekdüze boyalı evler canımıza yetti. Dekorasyonumuza hareket istiyoruz, şıklık istiyoruz. O zaman şimdi duvar kağıdının hayat kattığı dekorasyonlara bir göz atalım.

Duvar kağıdınızı rengarenk seçip, içinden seçeceğiniz dilediğiniz bir renkle dekoratif eşyalarınız arasında uyum yakalayabilirsiniz.

Millet olarak kırık beyaz renkten sıkılmadık mı? Beyazı lacivertle zenginleştirmeye ne dersiniz?

Özellikle çocuk odaları için duvar kağıtları iyi bir seçenek. Bebekli, ayıcıklı olmasına da gerek yok. Pastel tonlardaki çiçeklerin bulunduğu duvar kağıtları kız çocuklarınızın odasına çok yakışacak.

Işıltıyı sevenlere…

Banyoya duvar kağıdını yakıştıramadınız mı? Ama bu flamingolar sanki tam yerinde duruyor gibi.

Duvar kağıdını tüm duvarlara uygulamak zorunda değilsiniz elbette. Sadece bir duvara uygulayarak öncekinden daha renkli bir görüntü yakalayabilir, aynı zamanda az bir maliyetle hayran olacağınız dekoratif bir adım atabilirsiniz.

İç açıcı manzara resimleri sadece tablolarda değil artık, duvar kağıtlarında da kullanılıyor. Oldukça gerçekçi duran bu duvar kağıtları sayesinde yaz ferahlığını evinize getirebilirsiniz.

Siz Ne Düşünüyorsunuz

300 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yasemin Ergenç

Yasemin Ergenç

Yazan ama çizemeyen, kıvırcık bir blogger. He bir de lisedeki gözlüklü ve sivilceli şişko kız bendim.

Alışverişlerde Daha Az Harcamaya Dair Altın Değerinde Püf Noktaları

Mutfak Halısı Nasıl Olmalı?