in ,

Düzenliliğiyle Gözlerinizi Kamaştıracak Makyaj Organizerları

Makyaj yapmak harika ama kabul edelim ki hepimizin makyaj vloggerları gibi geniş, büyük makyaj masaları, sadece bunun için tahsis edilmiş dolapları yok. Şikayetçi değiliz, çünkü bizim de zaten o kadar makyaj malzememiz yok. Ancak bazen elimizde olanları dahi sığdırmak, düzenli tutmak zor oluyor. İşte bu yüzden makyaj severler arasında makyaj organizerı akımı başlamıştı.

İlk zamanlarda ülke olarak şanssızdık, çünkü ülkemizde bu tip şeyler satılmıyordu. Yabancı ülkelerden sipariş veriyor, ya da yurt dışına çıktığımız zaman bu masada küçük, bavulda büyük yer kaplayan şeyleri nasıl getireceğimiz konusunda sıkıntıya düşüyorduk. Sadece makyaj malzemelerimizi değil, sünger, fırça gibi makyaj aksesuarlarımızı da aynı platform içinde toplamaya amaçlayan bu organizerlar sayesinde makyaj yapmak bir zevke dönüştü.

Şimdi öncekine göre çok daha rahat ulaşabiliyoruz bu organizerlara. İşlevine göre oldukça küçük yer kaplıyorlar ve makyaj malzemelerimizi derleyip toplama konusunda oldukça başarılı olduklarını söyleyebiliriz. Makyaj malzemeleriniz, makyaj aksesuarlarınız ve hatta yer kalırsa takılarınız için muhteşem bir toparlayıcı olacak bu organizerlar aynı zamanda makyaj yaparken de size vakitten kazandıracak.

Eğer siz de makyaj malzemelerinizle ilgili dağınıklık ve düzensizlik problemi yaşıyorsanız en yakın zamanda kendinize bir makyaj organizerı edinmenizi öneririz. Şimdiyse düzenliliği nedeniyle aklımızı başımızdan alan, gözlerimizi kamaştıran makyaj organizerlarıyla sizi başbaşa bırakıyoruz. Yalnız şimdiden uyaralım bu görseller sizde daha fazla makyaj malzemesi alma isteği uyandırabilir.

 

Siz Ne Düşünüyorsunuz

300 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yasemin Ergenç

Yasemin Ergenç

Yazan ama çizemeyen, kıvırcık bir blogger. He bir de lisedeki gözlüklü ve sivilceli şişko kız bendim.

Mutfak Halısı Nasıl Olmalı?

Küçük Gardroplar İçin 6 Kullanışlı Tüyo