in

Eşofmanlarla Sokak Modasının Tozunu Attırın!

Bir zamanlar Pucca kızlar arasında pijamayla sokağa çıkma modası başlatmıştı, hatırlarsanız. Siz bu akıma kapılan kızlardan biri miydiniz bilmiyorum ama ne rahat günlerdi onlar! Biz yeniden bu akımı başlatmayacağız elbette. Çünkü zaten ortada hali hazırda bir eşofman akımı var sizleri bekleyen. Artık eşofmanlar evden çıkıyor sevgili hanımlar, artık eşofmanlar sokağa çıkıyor. Hem de bakkal, market kombini değil. Bunu en ünlüsünden, en moda bloggerına kadar herkes yapıyor artık. Eh, tabi bazen ufak tefek modasal dokunuşlar oluyor ancak o kadar da olacak tabi. Şimdi gelin eşofmanlarımızı nasıl sokağa adapte edebiliriz buna bakalım!

Aslında bu kadın eşofmanın sokak modasına nasıl adapte edildiğini tüm netliğiyle üzerinde taşıyor. Eşofmanlarınızla bugüne kadar abes karşılanan topuklu ayakkabılarınızı giyebilir, süslü çantalarınızı takabilir ve büyük güneş gözlüklerinizi de kullanabilirsiniz.

Aslında önemli olan eşofmanı neyle kullandığınız değil. Eşofmanı günlük hayatta da kullanabilmeye kendinizi adapte edebilmeniz.

Eşofmanın rahatlığıyla gezip, onu da tıpkı bir etek ve bluz gibi havalı göstermek sizin elinizde.

Kış boyunca böyle bir kombinle gezmek hoşunuza gitmez miydi? Hem sıcacık, hem de çok rahat.

Kim Kardashian ne yapsa moda oluyor malumunuz. Eh, bu eşofman modası da aslında biraz onun eseri. Yandan çıtçıtlı, açılabilen bu eşofman sokak stilinde en fazla tercih edilen eşofman oldu.

Sonbahar yaklaşırken bu kombini aklınıza kazıyın derim kızlar.

Tabi eşofmanınızla şıklık yakalamak istiyorsanız kumaş ve renk seçimi de çok önemli. Pamuklu kumaşlar çok daha kaliteli duruyor polyester kumaşlara göre. Aynı şekilde tok renkler de çok daha şık bir seçim olacaktır.

 

 

Siz Ne Düşünüyorsunuz

300 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yasemin Ergenç

Yasemin Ergenç

Yazan ama çizemeyen, kıvırcık bir blogger. He bir de lisedeki gözlüklü ve sivilceli şişko kız bendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hamileliğiniz Daha Güzel Geçsin Diye 5 Rahatlatıcı Öneri

Sonbahar Aylarında Karşılaştığımız 12 Klişe