Etek kombinlemek bir kadın için oldukça keyifli bir süreçtir. Çünkü bir eteği farklı bluz ve aksesuarlarla kombinlemek mümkün. Ama ne kadar çok etek kombin örneği görürsek işimiz o kadar kolaylaşacaktır. Etek kombinleri örneklerine bakmadan önce size bir kaç tüyo verelim. Öncelikle vücut tipinize ve tarzınıza uygun etek seçimi yapmanız başlangıç için oldukça ideal olacaktır.

Etek kombinleri

Etek kombini yaparken dikkat etmeniz gereken bir kaç şeyi belirttik. Şimdi size örnekler üzerinden bir kaç bilgi daha sunacağız.  Etek gömlek kombinleri, etek bluz kombinleri gibi farklı seçenekleri bir araya getirdiğimiz bu örnekleri gelin yakından inceleyelim.

Fırfırlı Etek Kombinleri

Fırfırlı etek kombini için derlediğimiz 3 alternatiften ilki, günlük yaşamda ve ofis yaşamında rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir örnek. Bu etek ve bluz kombini rahat ve şık bir kombin. 2. örnekte fırfırlı etek sevenler ve bunu topuklu ayakkabı ile bir araya getirmek isteyenler için. 3. kombin biraz iddialı bir kombin. Vücut yapınızın dar etek giymeye uygun olması size artı sağlayacaktır.

Fırfırlı Etek Kombinleri

 Deri etek kombinleri

Deri etek kombinleri arasında en çok tercih edilen etek modellerini bir araya getirdik. Kazak ile etek kombini yapmayı sevenler içinde 2 örneğe yer verdik. Bu görsellerden ilham alarak kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

 Deri etek kombinleri

 Siyah etek kombinleri

Siyah sevenler için siyah deri eteklerin olduğu kombin örneklerini de bu görselde derledik. Gördüğünüz gibi, kazak, gömlek, bluz gibi bir çok alternatif ile siyah etekleri kombin edebilirsiniz.

 Siyah etek kombinleri

 Uzun etek kombinleri

Uzun etek sevenler için farklı formlar mevcut. A tipi etek, yırtmaçlı etekler ve kalem eteklerle bluzları ve ceketleri rahatlıkla kombin edebilirsiniz.

 Uzun etek kombinleri

Kalem etek kombinleri

Kalem etek kadınların vazgeçemediği etek modelleri arasında. Günlük yaşamda, iş yaşamında, özel davetlerde bu eteklerin farklı stilleri mevcut.

Kalem etek kombinleri

Yırtmaçlı kalem etekler de son yıllarda oldukça popüler. Klasik yırtmaçlara alternatif olarak tasarlanan bu etekler son yıllarda revaçta.

Yine günlük yaşamda ve klasik olarak gösterebileceğimiz bir kaç alternatif kombin daha. Eğer kombin yapmakta zorlanıyorsanız, beyaz rengi ön planda tutabilirsiniz.

 Mini etek kombinleri

Mini etek modelleri oldukça farklı formlarda olabiliyor. Siz sevdiğiniz ve beğendiğiniz bir eteği seçerek kalanlarını sevdiğiniz parçalar ile tamamlayabilirsiniz. En kolay kombin edilen etekler için bir çok alternatif vardır. Mini eteklerin en büyük artısı günlük yaşam içinde giyilebilecek kıyafetler arasında olması.

 Mini etek kombinleri

Yaz ve kış aylarında farklı etek kombini yapabilirsiniz. Örnekler size ilham verebilir.

 Mini etek kombinleri

Kot etek kombinleri

Kot etek hemen hemen her kadının sahip olduğu kıyafet parçaları. Basit bir tshirt ve günlük bir ayakkabı ile bir araya geldiği zaman size oldukça kolay bir seçim süreci yaşatacaktır.

Kot etek kombinleri

Yazlık Etek Kombinleri

Yazlık etek kombini yapmak oldukça kolay. Sevdiğiniz bluzlarınızı etekler ile bir araya getirip, günlük bir topuklu ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Yazın enerjisinden faydalanarak sıcak tonlara kombininizde yer açın.

Yazlık Etek Kombinleri

 Pileli etek kombinleri

Pileli etek kombin ederken dikkat etmeniz gereken bir nokta eteği hangi tarz uygun kombin ettiğinizdir. Pileli etekler sonra yıllarda çok popüler olması sebebi ile bazı kafa karışıklıklarına da yol açabilmekte bu sebeple seçeceğiniz etek modeline uygun bluz tam bir bütün oluşturmalıdır.

 Pileli etek kombinleri

Pileli etekler günlük yaşamda ve iş yaşamında rahatlıkla kombin edilebilir. Aynı iki eteğin farklı şekillerde kombin edilmesini görsel görebiliyorsunuz. Bu etekler, spor ayakkabı, sandalet ve stiletto ayakkabılar ile rahatlıkla kombin edilebilir. Yani her kadının dolabında bulunması gerekenler listesinde bu etekte yerini alıyor.

 Pileli etek kombinleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here