in ,

Evinizde Kendinizi Assolist Gibi Hissetmenizi Sağlayacak Makyaj Masaları

Makyaj yapmak yaşamınızda sadece bir gereklilik değil, aynı zamanda bir zevkse makyajla ilgili her şey ilgi odağınızda olur. Makyaj organizerları, yeni çıkan makyaj koleksiyonları ve elbette doyasıya makyaj yapıp yüzünüzü inceleyeceğiniz makyaj masaları.

Makyaj malzemeleri çeşitlendikçe makyaj masaları da çeşitlendi. Şu sıralar kuşkusuz en trendi kendimizi assolist gibi hissedeceğimiz makyaj masaları. Artık ulaşması hiç de zor değil üstelik!

Kendinizi assolist gibi hissedeceğiniz bir makyaj masasının olmazsa olmazı rahat bir sandalyedir. Artık aynalara eğilerek eyeliner çekmeye son!

Birçoğumuzun en büyük şikayeti makyaj yaparken ışığı doğru ayarlayamamaktır. Elbette her birimizin süper güneş ışığı alan odaları yok. Ancak bu ışıklı makyaj aynaları bu sorunu ortadan kaldıracak.

Yüzünüzü iyi aydınlatması sebebiyle gece bile sanki gündüzmüş gibi makyaj yapabilmenizi sağlayan bu sistem sayesinde içeride çok hafif, dışarıda çok aşırı görünen makyajlara son vermek mümkün.

Tabii bu ışıkları kullanmakta da bir püf noktası var: Ampullerin yarısını sarı yarısını beyaz almak. Böylece kusursuz gün ışığını, yani makyaj için en doğru ışığı yakalayabilirsiniz. Yani hanımlar o ampuller süs değilmiş.

Ampulleri ve sandalyeyi ayarladıktan sonra geriye kalan ise gözünüz gibi baktığınız makyaj malzemelerinizi yerleştirmek ve geri kalan kısımda da dekorasyon konusundaki yeteneğinizi konuşturmak. Artık gönül rahatlığıyla sandalyenize kurularak istediğiniz makyajı yapabilirsiniz. Bu tip makyaj masaları tabi biraz sabah uykunuzdan çalabilir ancak bu keyfi yaşamaya değer diye düşünüyorum!Siz Ne Düşünüyorsunuz

300 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yasemin Ergenç

Yasemin Ergenç

Yazan ama çizemeyen, kıvırcık bir blogger. He bir de lisedeki gözlüklü ve sivilceli şişko kız bendim.

Küçük Gardroplar İçin 6 Kullanışlı Tüyo

Gelinlik Seçiminde Yardımcı Olacak Altın Değerinde Öneriler