in

Hayat Nakışlardan İbaret: Nakışlı Pantolonlar ve Kombin Önerileri

Tarih tekerrürden ibaret, kabul. Ancak siz de kabul edersiniz ki moda da tekerrürden ibaret. Yıllar önce modanın tozlu sayfalarına karıştığını tahmin ettiğimiz şeyler şimdi yineden podyumlarda, sokaklarda boy gösterebiliyor. Ya da “Bir zamanlar nasıl giyiniyorduk böyle ya?” dediğimiz kombinleri bir alt jenerasyonumuzun zevkle giydiğini görüyoruz. Yani bu denkleme göre şu an yavaş yavaş sıkıldığımız moda akımlarının birkaç sene içerisinde tekrar aşırı moda olacağını tahmin etmek hiç zor değil.

Bir zamanlar tozlu sayfalara gömüldüğünü tahmin ettiğimiz nakışlar ise dolu dizgin moda dünyasına geri döndü. En çok kot pantolonlarda gördüğümüz bu nakışlar daha birçok giyim ürününe sıçradı bile.

Çiçek açan bu rengarenk pantolonlara uzaktan bakmayın, bir an önce onları gardrobunuza dahil edin diye sizler için mükemmel kombin önerileri derledik!

Eskiden olduğu gibi elbette yine nakışlar floral desenleri hedef alıyor.

Nakışlı pantolon denince akla ilk olarak mevsime uygun düz, ferah gömlekler geliyor. Hatta yaz aylarında bu tip pantolonları boyfriend, ferah gömleklerle de tercih edebilirsiniz.

Nakışlı pantolonların en güzel yanı tek bir parçanın bize renkleri kullanabilmemize dair gerekli gücü vermesi. Nakışlarda yer alan herhangi bir rengi aksesuarlarınızda kullanarak şık bir uyum yakalayabilirsiniz.

Hayat nakışlardan ibaret dedik tamam ama nakışlar elbette sadece çiçeklerden ibaret değil. Geometrik desenler, ikonikleşmiş bazı nesneleri de nakışlı pantolonlarda bulmanız mümkün. Seçim sizin zevkinize kalıyor.

Sade ama şık olmak istediğiniz günlerde hiç düşünmeden elinizin gideceği bu tip pantolonları en yakın zamanda gardrobunuza dahil etmenizi öneririz. Geriye kalan kombin önerileriyle sizi başbaşa bırakıyoruz.

Siz Ne Düşünüyorsunuz

300 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yasemin Ergenç

Yasemin Ergenç

Yazan ama çizemeyen, kıvırcık bir blogger. He bir de lisedeki gözlüklü ve sivilceli şişko kız bendim.

En Güzel 1 Nisan Şakaları

Aslında Yanlış Beden Sütyen Kullandığınıza Sizi İkna Edecek 5 Bilgi