Bazılarına kitap okumak yerine film izlemek daha mantıklı gelir, bazıları içinse kitap okumak bir yaşam felsefesidir. Kitapsız bir hayatı düşünemeyenler de vardır, hayatında bir tane bile kitap okumamayı marifet sayanlarda… Kitapsız bir hayatı boş, anlamsız görenlerini ilgilendiren bu yazımızda kitapseverlerin en güzel hayalleri arasında yer alan sessiz sakin bir oda ve bu odanın en önemli eşyası olan kitaplıklardan bahsetmek istiyoruz. Hem de sıradan olmayan ve her yerde bulunamayacak cinste olanlardan…

Her kitapseverin hayali…

Kitapseverlerin en büyük hayali kendiyle baş başa kalabileceği bir odada, sessiz sakin hayal dünyasına dalabilmektir. Çünkü orada her şey kendi istediği gibidir. Yaşantısının stresinden uzak ve en önemlisi mutlu… Yaşanılan stresli ortamdan insanı uzaklaştıran bir ortamın da hayalleri süsleyen tarzda olması güzel bir düşünce olsa gerek. Bu da ilk başta hayal dünyasına hitap eden bir kitaplıkla olacaktır. Şimdi sizleri birbirinden ilginç ve kolay kolay eşine rastlayamayacağınız kitaplık modelleri ile tanıştırmak istiyoruz. Hazır mısınız?

Eşine Az Rastlanır Kitaplık Modelleri

Şekilsiz Bir Şekle Sahip Olan Kitaplık Modelleri

1

Her an düşecekmiş izlenimi veren veya kıvrak bir dansa kalkışan bir görünüme sahip bir kitaplıkla hiç karşılaşmış mıydınız? Biz karşılaşmadık da. 🙂

Batman Kitaplık Modeli

2

Hem kitap hem de film sevenleri bir araya getirecek olan bu kitaplıkla ister kendinizi, isterseniz de sevdiklerinizi şımartabilir, odanıza renkli bir görünüm kazandırabilirsiniz.

El Yapımı Kitaplık Modelleri

4

“Ben el becerilerime güvenirim ve odama harika bir kitaplık yapabilirim ama nasıl bir şey yapacağım konusunda tereddütlerim var!” diyorsanız susun ve el yapımı kitaplık modellerimizi incelemeye başlayın. Ayrıca sizin el yapımı bir kitaplık nasıl yapılır videosunu da izleyerek düşüncenizi faaliyete geçirmek için harika bir fırsat yakalayacaksınız.

El Yapımı Kitaplık Videosu

kitap-kurtlarinin-hayir-diyemeyecegi-20-kitaplik-modeli-5

Size hiç karton kutuan veya plastik bir kasadan kitaplık yapabileceğiniz söylenmiş miydi? Belki aklınıza geldi, belki acabalarla kendinizi yordunuz ancak bu düşünceyi hemen rafa mı kaldırdınız? Bu yazıdan ve videodan sonra gün yüzüne çıkarmanızın zamanı geldi!

Karton Kutudan El Yapımı Kitaplık Modelleri

Sıradışı Kitaplık Modelleri

kitap-kurtlarinin-hayir-diyemeyecegi-20-kitaplik-modeli-6

Sıradışı kitaplık arayışlarınıza son verecek diğer kitaplık modelleriyle tanışmak ister miydiniz?

kitap-kurtlarinin-hayir-diyemeyecegi-20-kitaplik-modeli-8

Mediveni andıran veya duvarda konuşma balonu gibi görünen kitaplık modelleriyle evinize farklı bir hava katacak, kitap okumayanları bile kitap okumaya zorlayacaksınız.

kitap-kurtlarinin-hayir-diyemeyecegi-20-kitaplik-modeli-9

Üzerinde saat olan, hafif yana kaymış tasarıma sahip olan veya puzzle şeklinde bir kitaplık mı arıyordunuz yoksa?

kitap-kurtlarinin-hayir-diyemeyecegi-20-kitaplik-modeli-10

Gülen bir yüz, “oku” diye uyaran veya farklı bir şekille sizi karşılayacak kitaplıklarla evinizi ne kadar renklendireceğinizi tahmin bile edemezsiniz.

İplerden Oluşan Kitaplık Modelleri

kitap-kurtlarinin-hayir-diyemeyecegi-20-kitaplik-modeli-11

Evinizin konseptine iplerden oluşan bir kitaplıkla renk getirecek, evinize harika bir görünüm kazandıracaksınız. Bu kitaplık modeliyle havada asılı gibi duran kitaplarınızı gören herkes kitaplığınıza bayılacak.

Kasalardan Hazırlanabilecek El Yapımı Kitaplık Modelleri

kitap-kurtlarinin-hayir-diyemeyecegi-20-kitaplik-modeli-12

El yapımı kitaplık modelleri sizin ne kadar yetenekli olduğunuzun en önemli kanıtı olacak. Kasaları istediğiniz renge boyayarak kitaplarınız için harika bir kitaplık hazırlayacak, gören herkesin beğenisini kazanacaksınız.

kitap-kurtlarinin-hayir-diyemeyecegi-20-kitaplik-modeli-13

İlginç Kitaplık Modelleri

kitap-kurtlarinin-hayir-diyemeyecegi-20-kitaplik-modeli-15

Kalp atım şeklinde veya bir balık izlenimi veren birbirinden ilginç kitaplık modelleri ile evinizin daha renkli ve ilginç bir hale gelmesini sağlayacaksınız.

Klasik Kitaplık Modelleri

Cosmos Kitaplık

cosmos-kitaplik

Renkli bir kitaplık istiyorsanız seçebileceğiniz en güzel kitaplık modellerinden biri ile karşınızdayız.

Yuvarlak Şekle Sahip Kitaplık Modelleri

kitap-kurtlarinin-hayir-diyemeyecegi-20-kitaplik-modeli-17

Her iyiliğin içinde bir kötülük, her kötülüğün içinde bir iyilik anlamına gelen siyah ve beyaz renkten oluşan yuvarlak simge ile evinize harika bir kitaplık alırken, ayrıca kitaplığı gören herkese mesaj da verebilirsiniz. Diğer yuvarlak kitaplık modelleri de evinizi renklendirecektir.

Ağaç Şeklinde Kitaplık Modelleri

kitap-kurtlarinin-hayir-diyemeyecegi-20-kitaplik-modeli-18

Ağaç şeklinde kitap modeli ile odanıza harika bir görünüm kazandıracaksınız.

Bu kitaplıkların en çok yakışacağı oturma odası ile tanışmak için İlham Kaynağınız Olacak 10 Oturma Odası yazımızı okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here