in ,

Seviyor Muyuz Sevmiyor Muyuz? vol.1

Hani bazı şeyler vardır. Çevrenizdeki neredeyse herkes o şeyi sevmediğin söyler, siz de sevmezsiniz, bir süre sonra modasının geçeceğini düşünürsünüz. Bugün benim için bu konumda bulunan bir üründen bahsedeceğim size. Yüksek Tabanlı Converse!

YUKSEK-PLATFORM-TABANLI-SPOR-AYAKKABI-3-RENK__77413257_0

 

Kusura bakmayın direkt marka adı verdim ama artık ona benzeyen her ayakkabıya converse diyoruz zaten. Her neyse konumuzdan sapmayalım.

Bu ayakkabıları ilk gördüm, “Yok tutmaz.” dedim. Sonradan adeta bir çığ gibi büyüdü, furya oldu, moda oldu. Artık herkes bir yüksek tabanlı converse idi. Aldıkça alınıyor, üretildikçe üretiliyordu. Ben hala kaşlarım çatık izliyorum olayı. Ama şöyle bir şey var ki ben bunu kimsenin ayağında görmüyorum. Yani kimse sevmiyor, giymiyor ama hala üretiliyor. Nasıl iş bu anlamadım. Hayır yani benden gizli giyiyorsanız söyleyin, merakta kalıyorum ben böyle.

T1Kfy5XilcXXcTC1DX_085030

 

Bana sorarsanız, ben sevmiyorum da almadım da. Zaten ben topuklu da giymem. Bu da bir nevi topuklu ayakkabı. Hadi topuklu ayakkabının bir çekiciliği var. Bunun o da yok.  Zevkler ve renkler tartışılmaz tamam ama boyu uzun göstermek için yapılan çok belli bir hileden başka bir şey değil gibi geliyor bana.

 

94389193_tn24_0

 

Ama uzun zamandan beri raflarda. Bitmiyor, her seferinde daha değişiği çıkıyor sanki. Demek ki bu kadar çok seveni var, ama ben giyeni görmüyorum, orası ayrı mesele.

Ben karar veremedim, belki siz verirsiniz diyorum. Seviyor musunuz, sevmiyor musunuz?

Siz Ne Düşünüyorsunuz

300 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yasemin Ergenç

Yasemin Ergenç

Yazan ama çizemeyen, kıvırcık bir blogger. He bir de lisedeki gözlüklü ve sivilceli şişko kız bendim.

Hiç Canlı Timsah Ayı Yada Yılan Gördünüz Mü?

Flormar’dan Puantiyeli Yenilik