in

Tüm Bilekliklerinizden Vazgeçirecek Bileklik Dövme Modelleri

Minimal dövmeler, renkli dövmeler, kabartmalı dövmeler derken dövme severlerin her geçen gün deneyeceği yepyeni dövme çeşitleri çıktı ortaya. Artık kanayan bir gülden, bir ejderhadan daha çok figür var dövme dendiği zaman. Bileklik dövme modelleri de bunun en güzel örneklerinden biri sadece. Ancak sizi şimdiden uyaralım, bileklik dövme yaptırmayı düşünüyorsanız şayet tüm bilekliklerinizden vazgeçmeniz gerekecek. Çünkü her biri çok ama çok güzel!

Bir mağazadan bileklik alırken nasıl tüm kontrol sizdeyse aynı şekilde bileklik dövme yaptırırken de öyle. Dövmeniz kolunuzun üst kısmına kadar çıkacak mı, parmaklara uzanacak mı, yoksa sadece bilek kısmında mı kalacak buna siz karar vereceksiniz.

Dövmenin bu kadar çekici olmasının muhtemelen en güzel yanı işte bu: Yaratıcılık. Muhtemelen bir resim şeklinde bir bileklik bulamazsınız ancak bir resim şeklinde bir dövme yaptırabilirsiniz ve bir daha bileklik takmaya ihtiyaç duymazsınız.

Aşırı karışık modelleri seveceksiniz diye bir şey yok elbette. Yazının başında da dediğimiz gibi minimal dövmeler de var ve hala modasını kaybetmiş değil.

Eğer hint kınası modellerini seviyorsanız kalıcı dövmede size en çok hitap edecek olan modeller hint kınasıyla yapılmışa benzeyen bu bileklik dövme modelleridir. Artık her sabah bu kıyafete ne uydursam da taksam derdine son!

Ya da diğer bilekliklerinizden farkı olmasın istiyorsanız böyle sade ve şık bir model de tercih edebilirsiniz. Asıl gösterişi sadeliğinde!

Siz Ne Düşünüyorsunuz

300 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yasemin Ergenç

Yasemin Ergenç

Yazan ama çizemeyen, kıvırcık bir blogger. He bir de lisedeki gözlüklü ve sivilceli şişko kız bendim.

One Comment

Leave a Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Victoria’s Secret Yalanlarını Yüzümüze Vuran 6 Görsel

Parasını Koyacak Yer Bulamayanlar İçin Dahiyane Delikler