in

Uzak Durulması Gereken 10 Erkek Tipi

Uzak durulması gereken erkekler konusunda bir çok kız hem fikir olsa da biz konuya açıklık getirelim. Bu erkeklerden uzak durarak onların bu yönlerini törpülemelerine yardımcı olabilirsiniz.

10. Cimri

Uzak Durulması Gereken Erkekler (1)Cimri erkekler sizi üzer kızlar. Paraları sadece onlar içindir. Sizinle bir çay içmeye bile bazen paraları olmayacaktır.

9. Aşırı Kıskanç

Uzak Durulması Gereken Erkekler (3)Sizi bir eşyası gibi gören erkekler uzak durulması gereken erkekler kategorisinde en başta yer alır. Bu erkekler zamanla sizi zayıflatır, hatta yok eder.

8. Sürekli Subliminal Mesaj Veren

Uzak Durulması Gereken Erkekler (5)Sohbet genelde onun isteklerini karşılar. Yani o şöyle der; “Ben sevgilime karışma.” Aslında söylemek istediği; ” Bana karışılmasından hiç hoşlanmam.” Yani bu erkeğin söylediği her sürekli düşünüp ruh hastası olmanız gerekir.

7. Yalancı

Uzak Durulması Gereken Erkekler (1)Yalancı olan insandan kimse hoşlanmaz elbette. Bir erkeğin yalancı olduğunu anlamakta siz zeki kızlara kalmış.

8. Kendini Beğenmiş

Uzak Durulması Gereken Erkekler (7)Kendinin çok beğenen erkek her zaman ikinci partnere açıktır.

7. Psikopat

Uzak Durulması Gereken Erkekler (9)Psikopat erkek başta çekici gelse de ilişkide her zaman yıpratıcı olacaktır.

6. Aşırı Asosyal

Uzak Durulması Gereken Erkekler (2)Bu erkekler dış dünyaya açılınca baya farklılık gösteririr. Ya evde bir şeyler içmeye devam edin ya da ufaktan kaçın…

5. Korkak

Uzak Durulması Gereken Erkekler (6)Kadınlar güçlü erkek sever. Korkak erkeklerle her zaman bir yere kadar.

4. Ana Kuzusu

Uzak Durulması Gereken Erkekler (8)Elbette annesini seven erkek bir numaradır ama tüm hayatını annesinin istekleri doğrultusunda yürütüyorsa geçmiş olsun, uzaklaşın.

3. Tek Derdi Kasları Olan

Uzak Durulması Gereken Erkekler (4)Bu erkekler, kasları sayesinde bütün kızları tavlayacağını düşünse de maalesef bazı kızlara da beyin kası gerektiğini unutanları çıkabiliyor.

2. Aşırı Utangaç

Uzak Durulması Gereken Erkekler (1)Bu erkekle değil sevgili olmak flört etmekte zordur. Yani iş kızlara düşeceği için uğraşmak istemeyen kızlar, uzak durun.

1 . Flörtöz

Uzak Durulması Gereken Erkekler (10)Daha siz ne olduğunu anlamadan üstünüze demetlerce çiçek koklanmış olacaktır!

Siz Ne Düşünüyorsunuz

300 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

One Comment

Leave a Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Botoks Yaptıran Ünlüler

İzlemeyeni Bin Pişman Edecek 10 Film