in

Volanlı Kollarla Bahar Modasına Ortak Olun!

Mevsim geçişleri giyinmek için en zor zamanlardır. Sıcak mı soğuk mu diye karar veremeyiz ve o ünlü cümle birçok kadının ağzından bu zamanlarda çıkar işte: “Giyecek hiçbir şeyim yok.” Dolayısıyla bahar modası konusunda verilen her tavsiye her kadın için altın değerindedir. O halde gelin bu bahar modasının en sevilen elemanı volanlı kollar hakkında konuşalım.

Aslında kendilerine sadece volanlı kollu bluz diye hitap etmek haksızlık olur, çünkü kendileri moda sahnesine aynı zamanda çan kollu bluz olarak çıkmışlar zamanında. Her ne kadar bu bahar tekrar moda olsa da önceden beri sevilerek kullanılan parçalardan biriydi.

Pek çok parçayla, pek çok tarz için kombin yapılabilmesi nedeniyle bu bahar aranan parçalardan biri olan bu bluzlar gerek sıcak gerekse soğuk havalarda tam bir kurtarıcı. Normalde yazın uzun kollu parçalar tercih etmeseniz bile kollara hava aldırması nedeniyle bu bluzları sıcak havalarda da tercih edebilirsiniz. Elbette bu biraz da kullanacağınız bluzun kumaşına bağlı.

Volanlı kollar özellikle desenlerle oynamak ve ortaya yaratıcı bir şeyler çıkarmak için ideal bir parça. Bu şekilde hareketli bir parçayla uğraşsız bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Volanlı kolların pek çok çeşidi var. Bazıları büzgülü oluyorken bazılarında ekstra bir dikişe ihtiyaç duymadan sadece kesim mucizesi sayesinde volanlı kollar yaratılabiliyor. Bazı volanlı kollar ise piliseli kumaşlardan yapılıyor. Hangisini seçeceğiniz ve nasıl kombinleyeceğiniz ise sadece size kalmış.

Siz Ne Düşünüyorsunuz

300 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yasemin Ergenç

Yasemin Ergenç

Yazan ama çizemeyen, kıvırcık bir blogger. He bir de lisedeki gözlüklü ve sivilceli şişko kız bendim.

Kına Organizasyonları Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Victoria’s Secret Yalanlarını Yüzümüze Vuran 6 Görsel