Bütün erkekler aynı! Değer bilmez, sevmeye yeteneksiz, aşkı hak etmeyen ve onlar olmadan daha mutlu bir hayat sürdürebileceğinize inandığınız varlıklar. Hepsinin köküne kibrit suyu!

Hayır arkadaşlar bu cümleleri kullanıyorsanız eğer gerçekten yanılıyorsunuz. Etrafınızda eşine, sevgilisine deli gibi bağlı olan kimse yok mu? Neden siz bunu başaramıyorsunuz da başkaları kolaylıkla başarıyor dersiniz? Belirli kurallara uyarak, erkeklerle nasıl başa çıkmasını bilerek. Siz belki bilmiyorsunuz ama bu öğrenmeyeceğiniz anlamına da gelmiyor. Erkekleri kendinize bağımlı hale getirmenin ve baştan çıkarı kadınlar kategorisine girmenin çok kolay yolları var. Sadece sizden uygulamanız bekleniyor. Bunlar neler öğrenmek ister misiniz?

Baştan Çıkarıcı Öğütler 

1-) Doğal Davranın

10-adimda-bastan-cikarici-olmanin-kitabini-yazin-1

Basit bir kual değil mi? Hatta ne alakası var yahu bunun baştan çıkarıcı olmakla dediğinizi de duyar gibiyim. Çok alakası var gerçekten. Kendiniz gibi olmadığınız, bütün ipleri karşı tarafın eline bıraktığınız bir ilişkinin nasıl sağlam temelleri olmasını düşünüyorsunuz. Hem erkekler yanlarında rahat olan kadınları severler. Kendiniz gibi olmayı ilke edinin çünkü sizi siz olduğunuz için sevmeyen insanlar, hayatınızda yer almasa da olur.

2-) Bakımlı Olun

10-adimda-bastan-cikarici-olmanin-kitabini-yazin-2

Bakımlı kadınlar her zaman 1-0 öndedir. Tabi bunu abartmamakta fayda var. Düşünsenize erkek arkadaşınızla buluşurken düğüne gider gibi saç baş yaptırdığınızı. Korkunç bir görüntü. Bakımlı olduğunuzu erkek arkadaşınızın gözüne sokmanıza gerek yok. Hem görünüm olarak hem de psikolojik olarak bu durum erkek arkadaşınızın sizden uzaklaşmasını sağlayabilir. Nasıl mı? Sizin isteklerinizi karşılayamayacağını düşünebilir. Siz güzel görünmeye devam edin ancak bunu erkek arkadaşınıza dile getirmekten kaçının.

3-) Hoşlantınızı Çok Fazla Belli Etmeyin

10-adimda-bastan-cikarici-olmanin-kitabini-yazin-3

Tamam biz sizi anlıyoruz çok hoşlanıyorsunuz, sürekli aramak ne yapıyor ne ediyor bilmek istiyorsunuz. Ondan ne kadar çok hoşlandığınızı bilmesini istiyorsunuz ancak bunu yaparak ilişki adına en büyük hatalardan birini yapıyorsunuz. Erkeklerin üzerine gitmeyin, onu boğup uzaklaştırmak en son isteyeceğiniz şeydir inanın.

4-) Bırakın Sizin İçin Çaba Harcasın

Erkek arkadaşınızı çok seviyor, her şeyi onun için yapmak istiyorsunuz biliyoruz. Ama bırakın bunları ilk o yapsın. Kendinizi biraz ulaşılmaz gösterin. Kolay lokma olmaktan vazgeçin. Mesela ilk sarılmaya o çalışsın, sizi öpmek için bahane arasın yani ilk adımları onun yapmasına fırsat verin.

10-adimda-bastan-cikarici-olmanin-kitabini-yazin-4

5-) Altın Kural

Beautiful young woman using smart phone
Beautiful young woman using smart phone

 

Kesinlikle ilk arayan siz olmayın. Onun aramasını beklemek ilişki başlangıcı için yapacağınız en güzel adımlardan biri. Erkekler hoşlandıkları kadınlar için çaba harcamaya bayılırlar. Siz de buna izin verin ve ilk adımların hep karşı taraftan gelmesini bekleyin.

6-) Kıskanç Davranmayın

10-adimda-bastan-cikarici-olmanin-kitabini-yazin-6

İçiniz içinizi yiyor biliyoruz. Onu kimseyle paylaşmak istemiyor ve bunu da sürekli dile getirmek istiyorsunuz. Ancak bunu yapmayın. Emin olduğunuz bir şey varsa tabi ki bunu sonuna kadar konuşun ancak emin olmadığını konularda erkeğin aklını bulandırmayın. Çünkü bu tarz durumlar erkeği sizden ışık hızıyla soğutur ve eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmenize neden olur.

7-) Esprili Olun

10-adimda-bastan-cikarici-olmanin-kitabini-yazin-7

Erkeği güldürmekle baştan çıkarıcı olmak arasında nasıl bir ortaklık var diye düşünebilirsiniz ancak gerçekten var. Komik olmanız ve erkeğinizin sizinle iyi vakit geçirmesini sağlamanız onun sizin etrafınızdan hiç ayrılmak istememesi anlamına gelmektedir. Belki şimdi bağlantıyı kurmuşsunuzdur.

😎 Hayatınızın Merkezine Koymayın

10-adimda-bastan-cikarici-olmanin-kitabini-yazin-8

Tamam güzel bir ilişkiniz var ancak her şey bu ilişkiden ibaret değil. Sizin kendinize özel bir yaşantınız var ve sevgiliniz olmadan da plan yapabilir halde olmanız gerekiyor. Erkek arkadaşına bazen “hayır” demek sizi inanın daha çekici kılacaktır.

9-) Özgüvenli Olun

10-adimda-bastan-cikarici-olmanin-kitabini-yazin-9

Özgüven inanın her şeydir. Siz belki çok güzelsiniz ancak özgüven sahibi değilsiniz. Ve etrafınıza baktığınız zaman çirkin diye nitelendirdiğiniz insanlar oldukça özgüvenli ve dikkat çekici. Neden? Çünkü kendilerine güveniyorlar ve bunu herkese gösteriyorlar. Kenarda köşede pısırık kalmak yerine özgüveninizi kazanın ve etrafınızdakilere de bunu kanıtlayın.

10-) Gizemli Olmak

10-adimda-bastan-cikarici-olmanin-kitabini-yazin-10

Erkeği size doğru çekecek olan önemli maddelerden biri de bu. Gizemli olmak. Hemen her şeyi paylaşmak istediğinizi biliyoruz ancak, erkeğin dikkatini çekmek adına her şeyi paylaşan taraf olmamaya özen gösterin. Özen gösterin ki keşfedilmek adına erkek arkadaşınız sizin için çaba harcasın.

Sevgilinizden ayrılmanıza neden olan 7 temel davranış başlıklı yazımızı okumak ister misiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here