Erkekler Nelerden Hoşlanır?

Erkekler nelerden hoşlanır? sorusunun cevabı aslında biraz karmaşık. Tıpkı erkeklerin yapısı gibi… Sık sık duyduğumuz “kadınları anlamak zor” gibi laflara aldanmamak gerekiyor. Asıl erkekleri anlamak zor! Partnerini kıskanıp, kısıtlayan cinsin, başka kadınlara bakan cinsle aynı olması, biz kadınların dengesini epey bozuyor ne yazık ki. Ama bu karmaşık yapıyı biraz olsun çözmeye yardımcı olacak bazı püf noktalar var. Merak ediyorsanız postumuzu sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Erkekleri Etkilemenin Yolları ve Erkekler Nelerden Etkilenir?

1) Çoğu erkek annelerinin bir tanecik oğluşu, babalarının soyunu devam ettirecek paşası olduğu için şımarık bir karaktere sahip oluyor. Bunun üstüne toplumumuzun ataerkil yapısı da eklenince erkekler kendilerini dev aynasında görüyor maalesef. Tavsiyemiz şu yönde: O kendisini dünyanın merkezinde zanneden adama aslında öyle olmadığını gösterin. Tabi dozunu kaçırmadan. Kendisine tapmayan kadınlar genelde erkeklerin dikkatini çeker. Hatta birazcık da kaçan balık olursanız tadından yenmez.

2) Erkekler nelerden hoşlanır? sorusunun en önemli cevaplarından biri, dişilik oranınız. Erkeklerin gönlüne girmeden önce, gözüne hitap etmek gerekiyor. Aslında bu iki cins için de geçerli ama erkeklerinki bir tık daha fazla. Bakımlı ve güzel olmak erkekleri etkilemek konusunda çok önemli bir nokta. Tabi tek yol bu değil. Hemen ümitsizliğe kapılmaya kalkmayın sakın. Ayrıca sürekli ön planda olmaya çalışan, makyajın dozunu kaçırıp apukurya maskarası  gibi dolanan, fazla dekolteyi dişilik sanan kadınlar, erkeklerin gözünde asla doğru kadın imajı çizmez. Etkilenmek derseniz, etkilenirler ama kalıcı olmaz.

Erkekler Nelerden Hoşlanır

3) “Kadın dediğin” diye başlayan cümleleri erkeklerden sıkça duymaya alışkınız hepimiz. Bu klişe girişin devamında çoğu zaman mutfaktaki maharetlerin ne kadar önemli olduğu anlatılıyor. Bu kadar  anlatıyorlarsa var elbet bir sebebi. Çoğu erkeği yaptığınız güzel yemeklerle; tadı damakta kalan kekler, kurabiyeler ve böreklerle etkileyebilirsiniz. Ama dikkat edin etkilemek isterken adamcağızı zehirlemeyin.

4) Erkekler genelde annelerine taptıkları için, karşısındaki kişinin de annesine ayılıp bayılmasını falan bekliyor. O kadarını yapmak pek mümkün olmasa da, etkilemek istediğiniz erkeğin annesiyle ilgilenmeniz, halini hatırını sormanız, hatta arada bir kek börek yapıp götürmeniz artı puan sağlayacaktır.

Erkekler Öpüşürken Nelerden Hoşlanır?

Erkekler öpüşürken nelerden hoşlanır? Öpüşmek deyip geçmemek lazım. Çok kolay gibi gözükse de öpüşmek bir sanattır. Önemli olan bu sanatı doğru icra etmek.Erkekler Nelerden Hoşlanır

5) Öpüşmenin en ama en önemli kısmını ağız temizliği oluşturuyor. Erkek ya da kadın fark etmeksizin hiç kimse ağzı kokan biriyle öpüşmek istemez. Dişlerinizi fırçalamadan öpüşmeye kalkmayın sakın!

6) Eğer yeni başlamış bir ilişkiniz varsa, çok iyi öpüşüyor olsanız bile bunu belli etmemenizi önerebiliriz. Tabi yine siz bilirsiniz ama, erkekler genelde “ohooo ben kaç kişiyle öpüştüm, bu işin kitabını yazarım” tarzı takılan kadınlardan çok hoşlanmaz.

7) Öpüşürken alt dudağını hafifçe ısırmanızdan, saçlarının arasında dolaşan parmaklarınızdan ve kapalı olan gözlerinizle kendinizden geçmiş imajı çizmenizden hoşlanmayacak erkek yoktur.

Ayrıca öpüşürken fransız öpücüğü tekniğini kullanarak karşınızdaki erkeği etkileyebilirsiniz.

Erkekler Yatakta Ne İster? Ve Erkekler Cinsellikte Nelerden Hoşlanır?

8)Erkekler nelerden hoşlanır? sorusuna cinsellik konusunda da cevap verelim.  Göze hitap etme konusu burada da devreye giriyor. Giyilen seksi iç çamaşırları, erkeğin cinsellikten daha fazla zevk almasını sağlayacaktır.Erkekler Nelerden Hoşlanır

9) Cinsellikte herkesin zevk aldığı şeyler farklıdır. Karşınızdaki erkeğin nelerden zevk aldığını açıkça sorup ona göre davranın. Sormanız bile ona değer verdiğinizi hissetmesini ve daha çok zevk almasını sağlayacaktır. Bu arada kendi isteklerinizi de açıkça dile getirirseniz, sizin de zevk almanız için elinden geleni yapacaktır. Zevk aldığınızı gördüğünde de size yetebildiğini hissedecektir ve aldığı zevk ikiye katlanacaktır. Sadece onun isteklerini önemsediğinizi düşünmesi, kendisini yetersiz hissetmesine sebep olabilir. Ayrıca erkekler yatakta aktif olabilen, yeri geldiğinde hakimiyeti ele alan, kıpır kıpır kadınlardan hoşlanırlar.

Erkekler Hediye Olarak Nelerden Hoşlanır?

Erkekler hediye olarak nelerden hoşlanır? Sorusunun cevabı genelde kişiye göre değişiklik gösterir. Ama birkaç örnek vereceğiz tabi ki.

10. Çoğu zaman saat, kemer, kravat, cüzdan, parfüm gibi kurtarıcılara sığınsak da daha yaratıcı hediyeler bulabiliriz.

Erkekler Nelerden Hoşlanır

İşe bahsi geçer erkeğin ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını öğrenmekle başlamak gerekiyor. Sonrasında da bütçenize uygun olacak şekilde, playstationdan dart setine, puzzledan kum torbasına, kişiye özel yapılmış bardaktan, tuttuğu takımın formasına kadar pek çok şey alabilirsiniz.

Kısa bir liste yapacak olursak;

-Varsa koleksiyonuna ekleyebileceği her türlü parça,

-Sürekli düşürdüğü telefonunu koruyacak özel yapım bir kılıf,

-Yabancı dilini geliştirmesine yardımcı olacak kitap seti,

-Hayran olduğu müzik grubunun konseri için bilet,

-İlgi duyduğu bir konuyla ilgili kitaplar,

-Oyun CD’leri,

-Tarzına uygun her tür kıyafet

Bunlara ek olarak fotoğraflarınızdan oluşan bir albümü, kendi ördüğünüz atkı-şapka takımını ya da kazağı hediye edebilirsiniz. Çok hoşuna gideceğinden eminiz.

Erkeklerin hoşlanma belirtileri ve vücut dili analizi için ilgili yazımızı okuyup detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here