Astrolojiye ilgisi olan olmayan bütün kadınlar kendi burcunu ve kendi burcunun özelliklerini az çok bilir. Hatta çoğunlukla bu özelliklerle gurur duyar. “Evet canım ya öyle, burcum öyle zaten benim. Hırslıyım ben.”

Burçların karakter ve yaşantı üzerinde ne kadar etkili olduğunu bilmem ama ayakkabı seçimleri konusunda etkili olduğu son derece bir gerçek. Gelin beraber göz atalım!

burclarin tercih ettigi ayakkabi modelleri 01

Koç Burcu

Koç kadınının ayakkabılarında kırmızı, sarı, turuncu gibi ateş renklerini görmek oldukça olası. Albenisi yüksek olan parçaları seven koç burcu kadınları dolabında her zaman için bir tane en rahatından spor ayakkabısı bulunduracaktır.

burclarin tercih ettigi ayakkabi modelleri 03

Boğa Burcu

Boğa kadını gezegenler arasından Venüs’ü yani güzelliği simgeler. Dolayısıyla onların tercihleri arasında sıklıkla ince topuklu ayakkabılar görebilirsiniz. Aynı zamanda leopar ve zebra gibi desenleri de çok iyi taşıyacaktır.

burclarin tercih ettigi ayakkabi modelleri 11

İkizler Burcu

Hiçbir zaman yetinemeyen ikizler burcu elbette ayakkabıya da düşkün olacaktır. Özellikle bağlı ayakkabılar çokça tercihidir.

burclarin tercih ettigi ayakkabi modelleri 05

Yengeç Burcu

Anaç mı anaç bir ruha sahip olan yengeç burçları ise dolabını rahat sandaletlerle doldurmak ister. Özellikle geçen senelerde çok popüler olan gladyatör tarzı sandaletler kesinlikle favorisidir.

burclarin tercih ettigi ayakkabi modelleri 04

Aslan Burcu

Gösterişe çok meraklı olan aslan burçları için ayakkabı bir kıyafetin en önemli tamamlayıcısıdır. Dolayısıyla kalitesiz, sönük ya da uyumsuz ayakkabılara kesinlikle tahammülü yoktur. Bunun yerine gösterişli ayakkabıları kendine yakıştırır.

burclarin tercih ettigi ayakkabi modelleri 02

Başak Burcu

Soft renklerin kullanılmasından yana olan başak burçları kahve, lacivert ya da siyah tonlarını ayakabılarda baş tacı yapacaktır. Aynı zamanda ayakkabıda dantellerden çok hoşlanırlar.

burclarin tercih ettigi ayakkabi modelleri 07

Terazi Burcu

Bir ayakkabının terazi kadınını etkileyebilmesi için hem rahat hem de şık olması gerekir. Bir de ayakkabıda çift renk kullanılmışsa terazi kadınının o ayakkabıyı almamak için herhangi bir sebebi olamaz!

burclarin tercih ettigi ayakkabi modelleri 09

Akrep Burcu

Seksapalitenin sembolü olan bu burcun kadınlarında yüksek siyah topuklar, dizüstüne uzanan çizmeler görmeniz mümkün.

burclarin tercih ettigi ayakkabi modelleri 10

Yay Burcu

Bu kadar hareketli bir burca mensup kadının elbette ki ayakkabıda aradığı tek özellik rahatlıktır.

burclarin tercih ettigi ayakkabi modelleri 14

Oğlak Burcu

Oğlak burcu kadını da bir ayakkabıdan hem rahatlık hem şıklık ister. Klasik ve modern tarz arasındaki modellerden daha çok hoşlanan oğlak burçlarının favorisi dolgu topuklardır.

burclarin tercih ettigi ayakkabi modelleri 06

Kova Burcu

Renkli ve seksi ayakkabılar rahat olmasa bile kova kadınının tercihi olacaktır. Özellikle bir ayakkabı bacakları da güzel gösteriyorsa kesinlikle bayılacaklardır.

burclarin tercih ettigi ayakkabi modelleri 13

Balık Burcu

Burçlar içerisinde ayaklardan en çok sıkıntısı olan burç balık olduğundan dolayı rahatlığına önem verirler. Babet, spor ayakkabı ya da az topuklu ayakkabılar genel anlamda tercihleri olur.

burclarin tercih ettigi ayakkabi modelleri 12

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here