Makyajınızı, saçınızı ve giyindiğiniz elbise kadar tamamlayacı özelliği bulunan ojelerde sonbahar-kış trendleri kapımızı çalıyor. Her ne kadar yaz aylarını bırakmak istemesekte sonbaharın soğukluğu içimize işlemeye başladı. Havaların kapalı oluşundan mı yoksa sonbaharın hüznü hatırlattığındanmıdır bilinmez genellikle nude tonlar ve koyu renkler tercih edilmektedir.

2014-2015 Sonbahar-Kış Oje Trendleri

Yeşil, mor, mavi, ve gri gibi birçok renk ve tonları 2014-2014 Sonbahar- Kış aylarında trend olan renkler arasında olacaktır. Bu renklerin daha çok ön plana çıkmasının nedeni birçok defilede bu renklerin sıklıkla modellerde görülmüş olmasıdır.

2014-2015 Sonbahar-Kış Oje Trendleri

Özellikle mat renkler bu aralar tırnaklarda favori. Daha çok kırmızı tonları kullanılırken sonbaharda mat seriler kendisini daha kapalı renklere bırakmakta.

2014-2015 Sonbahar-Kış Oje Trendleri

Nude serileri ve yüzük parmaklarına yapılan farklı nail artlar günümüzde sıklıkla kullanılmaya başlandı bile. Dışarıda birçok kişide görebileceğiniz bu kombin sadece sonbahar-kış trendlerinde değil ilkbahar-yaz trendlerine konu olacak gibi görünüyor.

2014-2015 Sonbahar-Kış Oje Trendleri

Altın ve Gri, gümüş renkler özellikle nail art sevenler için oldukça güzel bir haber olacak. Parıltılı renklerle canlılığın artmasını sağlayacak tamamlamaları aksesuarlarınızla birleştirebilirsiniz.

2014-2015 Sonbahar-Kış Oje Trendleri

Tırnak süslemelerini yaz aylarında sıklıkça neredeyse hepimiz kullandık. Bazen yüzük parmağımıza bazense tüm tırnaklarımıza renkli ve farklı desenlerde nail art uygulamaları yaptık. Sonbahar aylarında nail art uygulamaları trend olmaya devam edecek. Fakat karşımıza canlı renkler ve farklı desenlerle değil daha çok çizgi nail artlarıyla görücüye çıkacak. Bu duruma üzülmeyin hayal gücünüzü kullanarak çizgilerle bile oldukça güzel nail artlar ortaya çıkarabilirsiniz.

2014-2015 Sonbahar-Kış Oje Trendleri

Simli ojeler ise bu yılın ve önümüzdeki yılın vazgeçilmezleri arasında olacak. Ojelerin tırnaklardan çıkarılması biraz sorun olsada günümüzde yöntem bulmak oldukça kolay olduğundan simli tırnakları bu dönemde tercih edebiliriz.

2014-2015 Sonbahar-Kış Oje Trendleri

Asla popülaritesini kaybetmeyen renklerden biri olan kırmızı bu dönemde de kendinden söz ettirmeyi başaracaktır. Diğer renklerle kombini kolay olduğundan dolayı daha çok tercih edebileceğiniz kırmızı tonları parlak, simli ve mat serisinide incelemenizi tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here