Aksesuar trendi gün geçtikçe genişliyor, büyüyor. Alt tarafı aksesuar der geçersiniz belki ama moda dünyası öyle demiyor. Son zamanlarda aksesuarda yeni trend olan el bilezikleri adeta zirveye tırmanıyor.

2014 aksesuar trendi el bilezik modelleri 10

Bildiğimiz bileziklerden farklı olarak bileğe değil elin üzerine takılan bu bilezikler sanıyorum Hollywood yıldızlarından ülkemize gelen bir moda. Daha pek insanda gördüğümü söyleyemeyeceğim ama bu hızla yükselemeye devam ederse çok fazla kişinin alışverişi bu trendden de nasibini alacak gibi görünüyor.

2014 aksesuar trendi el bilezik modelleri 09

Aynı motiflerde normal bileziklerle, yüzüklerle beraber kullanabileceğiniz el bileziklerini tek başına da kullanabilirsiniz. Çok fazla aksesuar taşımaktan hoşlanan biriyseniz elinizin üzerinde boş yer kalmayacak demektir.

2014 aksesuar trendi el bilezik modelleri 08

Bana sorarsanız ben bu bilezikleri hiç beğenmedim. Birincisi hiç rahat durmuyor. Görsellere baktığım zaman sanki elleri sıkıyormuş hissi uyandırdı bende. Rahatsız olacağımı düşündüğüm için böyle bir şey almaya yanaşacağımı hiç sanmıyorum. Ama tabi, bir deneyip öyle karar vermek lazım bu konuda.

2014 aksesuar trendi el bilezik modelleri 06

İkincisi gereksiz bir parça olduğunu düşünüyorum. Aksesuar kullanmayı fazlaca seven biri olarak bu parça bana göre gerçekten gereksiz. Bir sürü bilezik takabilirim hatta bir sürü yüzük de takabilirim ama bunu takacağımı düşünmüyorum kesinlikle. Elimizin üstü bu şekilde doldurulmamalı.

2014 aksesuar trendi el bilezik modelleri 05

Ve son olarak belki de incelediğim modellerden dolayıdır ama çok kaba görünüyor gözüme.

Siz nasıl buldunuz el bileziklerini? Yakın zamanda almayı düşünenlerden misiniz, yoksa çoktan aldınız mı? Benimle aynı düşünceleri paylaşıyor da olabilirsiniz tabi…

2014 aksesuar trendi el bilezik modelleri 04

Düşüncelerinizi bizimle paylaşın. Sevgiler <3

2014 aksesuar trendi el bilezik modelleri 11

2014 aksesuar trendi el bilezik modelleri 12

2014 aksesuar trendi el bilezik modelleri 13

2014 aksesuar trendi el bilezik modelleri 01

2014 aksesuar trendi el bilezik modelleri 14

2014 aksesuar trendi el bilezik modelleri 15

2014 aksesuar trendi el bilezik modelleri 02

2014 aksesuar trendi el bilezik modelleri 03

2014 aksesuar trendi el bilezik modelleri 05

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here