Indıtex firmasının içinde bulunan Zara Home yaklaşık 10 yıldır hanımların en uğrak yeri. Her sezon farklı konseptleri ve enerjisi ile yenilenen Zara Home koleksiyonları bu sezon biraz daha renkli. Temel dört koleksiyon ve bu koleksiyonlar içinde bulunan renk benzerliklerini değiştirerek, her renk için kapı aralıyor.

Zara Home 2014 Koleksiyonu 2

Sezonun en trend renklerini önceden belirleyen, hanımları biran önce yaz alışverişine çeken koleksiyonda tüm renklerin en iyi tonları kullanılmış. Sezonun başlangıcından anlaşıldığı gibi, çiçek, kelebek, şal desenler ön planda. Koleksiyonda karma renkleri görmekte mümkün. Kim derki siyah yazın pek kullanılmaz. Siyah çiçekli nevresim ile bu sezonun en çok satacak ürününü karşımızda.

Zara Home 2014 Koleksiyonu 3

Soft renklerin, zarif dokunuşlar ile renklendirilmesi bize baharın en güzel sevincini müjdeliyor. Bahar için bu tonlar çok ideal. Ayrıca klasik tarzı seven insanlar bu nevresim takımları ile kendilerine biraz renk katabilirler.

Zara Home 2014 Koleksiyonu 4

 

Şal desenli nevresimler kadınlar için vazgeçilmezdir. Bu sezon şal desenleri fazlaca göreceğiz. Ayrıca yazın gelmesini bekleyen kadınların, renkli nevresimlere olan tutkusu daha fazladır. Yazı yatak odanıza erken getirin!

Zara Home 2014 Koleksiyonu 6

Dekoratif yastıklar evimizin vazgeçilmez parçalarıdır. Yatağınızda yada koltuklarınızda da kullanabileceğiniz renkli yastıklarla evinize renk katabilirsiniz.

Zara Home 2014 Koleksiyonu

Renkli dekoratif yastıklar ile beyaz veya desensiz koltuklarınızı neşelendirebilirsiniz. Evinizde bahar açacak.

Zara Home 2014 Koleksiyonu 7

Yaz sezonuna, renkli yatak örtüleri yakışır. Kremleri, bejler için dolabınızda bir raf ayarlayın ve bahardan itibaren renkli yatak örtüleri ile yataklarınızı şımartın.

Zara Home 2014 Koleksiyonu 8

Koltuk şalı için polyester, yün, akrilik meteryali ile üretilen, tasarımında farklılık olan ürünlerde bu sezon Zara Home tarafından yeniden tasarlandı. Yaz ve bahar akşamlarında üşümek için bahaneler arayacaksınız.

Zara Home 2014 Koleksiyonu 10

Dekoratif koltuk şalları ile kombin edebileceğiniz, koltuk şallarını televizyon başında üşürken üzerinize alabilir yada yataklarınızda dekor amaçlı kullanabilirsiniz.

Zara Home 2014 Koleksiyonu 9

Mor, turuncu, mercan rengi, lila gibi renklerin en uygun tonlarını bir araya getirerek hazırlanan yeni koleksiyonda renk seçenekleri oldukça fazla. Dekoratif tekstil gurubu, dekoratif aksesuar gurubu bu sezon birbirini tamamlayacak ürünlerle dolu olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here