Ve yeni bir yıl daha yaklaşıyor. Bu yıl içerisinde yaşadığımız tüm kötü günleri unutmak ve yeni bir yıla mutlu girebilmek için her yılın son günü çok önemlidir. Akrabalar, arkadaşlar ve dostlar aynı masa etrafında oturur muhabbet ederiz. Oyunlar oynar egleniriz ve tam 00:00’da güzel bir yılın başlangıcını yaparız. Peki bir yılın bu kadar güzel geçmesini beklerken kendimiz neden güzel olmayalım ? Özel bir yere davetli olduğumuzda, aile içerisinde yapılacak buluşmalarda aklınıza neresi geliyorsa gelsin kendinize uygun makyajı yapabilir ve yeni yıla mükemmel bir şekilde girebilirsiniz.

Makyaj önerileri içerisinde daha çok cesaret gerektiren tipleri görebilirsiniz fakat gün o gündür. Gelin kendinize en yakışacak olan makyajı yaparak güzelliğinizi senenin son saatlerinde bile olsa konuşturun.

2015 Yılbaşı Makyaj Önerileri (1)

Yılbaşında parlaklıktan ve kırmızıdan yana olmanız günün anlamına uygun olacağı gibi ortamlarda farkedilmenizi sağlayacaktır. Yalnız makyajınızı yaparken giyeceğiniz kıyafetide göz önünde bulundurmanız gerekli olduğunu unutmayınız.

2015 Yılbaşı Makyaj Önerileri (2)

Fazla abartmadan sadeliğe kaçmak isteyenler için eyeliner ve ruj kaçınılmaz ikili olabilir. Bende bugün kırmızı ruju kesinlikle tercih etmelisiniz.

2015 Yılbaşı Makyaj Önerileri (3)

2015 Yılbaşı Makyaj Önerileri (4)

 

Arkadaşlarınızla evde yaşayacağınız yılbaşı gününüz için sade makyajlar tercih etmenizde yarar var. Yüzünüzde gözleriniz veya dudaklarınız gibi tek bir bölümü ortaya çıkarmanız makyajınızı başarılı kılacaktır.

 

2015 Yılbaşı Makyaj Önerileri (5)

 

Cesaret edip bu sarı parıltılı farı kullananları gönülden tebrik ediyorum. Sanırım farkedilmek için güzel yöntem. İyi bir elbiseyle kombinlendiğinde yılbaşları için güzel bir makyaj olacaktır.

2015 Yılbaşı Makyaj Önerileri (6)

 

Unutmayın ne kadar makyaj yaparsanız yapın yılın trendlerinden olan eyelinerı sürmediğiniz takdirde yine sönük kalacaksınız. O yüzden makyajınızın tamamlayıcısı olarak eyelinerı tercih etmekten kaçınmayın.

 

 

 

2015 Yılbaşı Makyaj Önerileri (7)

Takma kirpik modasına uyanlar arasına girebilir ve bu yılbaşında gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

2015 Yılbaşı Makyaj Önerileri (8) 2015 Yılbaşı Makyaj Önerileri (9)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here