Her yılın sonunda yeni bir yılı umutla coşkuyla bekliyoruz da, her yıl kendisiyle birlikte yepyeni şeyler de getiriyor. Çoğu bizim için sürpriz oluyor, bir kısmı beklenen şeyler oluyor da hayat bir şekilde devam ediyor. 2015 yılında ise bir farklılık var.:) Bunu ister yerel, ister evrensel bir anlamda yorumlayın. Yazımızın devamında da okuyacağınız gibi hiç bir yılda olmayan, sadece bu yıla özgü bazı özgün şeyler var. Mesela Samsun’a metrobüs gelecek arkadaş!  Bu tam bir devrimdir yahu.:)

Şimdi arkanıza yaslanın, derin bir nefes alın ve 2015 yılının sizin için hazırladığı sürprizlerle tanışın.:)

1.2000 Doğumlular Ergenliğin Zirvesinde Olacak;

tumblr_ndt81mcNiW1t265ixo1_1280

Milenyum çocukları büyümüş ve birer ergen olarak topluma kazandırılmaya uğraşılan bir yılda olacaklar. Eee kolay mı ışıl ışıl boncuklarla dolu bir yılda doğup 2015’lerde ergen olmak?

2.Metrobüsten Sonra Türkiye’den Büyük Adım; İlk Uzay Yolculuğu Yapılacak;

00465901993

Yer çekimsiz ortamda yaklaşık 7 dakika geçirmek için Türkiye’den de 8 kişinin başvurduğu uzay seyahatinin ilki 2015’in ilk yarısında yapılacak. Metrobüsten sonra şöyle bir uzay yolculuğu hiç de fena olmaz değil mi, Biz ki metrobüste yolculuk yapmış insanlarız, biz ona da metrobüs muamelesi yaparız.:)

3.Otomatik Bağcıklar Hayatımıza Giriyor;

animation (14)

Nike, Geleceğe Dönüş 2 filminde Marty McFly’ın kendi kendini bağlayan, yıllardır hepimizin hayallerimizi süsleyen ayakkabıları önümüzdeki sene sınırlı sayıda satışa sunacağını açıkladı. Özellikle üşengeç olanlarımızın aklını başından alacak çarpıcı bir gelişme olsa gerek.:)

4.2015’te Akıllı, Akılsız Herkesin “Akıllı” Kimliği Olacak;

tumblr_ngdxurfuuK1rnma1do1_400

Dolayısıyla sizin akla pek de ihtiyacınız kalmayacak.:)

5.Ve Müjde Verildi; Samsun’a Metrobüs Geliyor!!;

tumblr_mq3cp88QKr1s2zkfpo1_250

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz müjdeyi verdi! Tekkeköy Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu ile Gar Kavşağı arasında alt yapı çalışmaları devam eden Metrobüs Projesi’nin 2015 yılının ilk yarısında biteceğini duyururken, yüzünde esrarengiz bir guru vardı.:). Samsunluları tebrik ediyor, boş koltuk kapma yarışında başarılar diliyoruz.:)

6.28 Eylül 2015 Kanlı Ay Tutulması da Ne?

kanli-ay-tutulmasi-14

Evet böyle de tatsız bir olayımız var 2015’te. Ama kanlı dediklerine bakmayın bu Yahudiler hep böyle.:) Aslında dünya genelinde Amerika ve Avrupa kıtasının tamamından ve Asya kıtasının bir kısmında gözlenebilen tam ay tutulması yaşanacak.  Ne olacağı bilinmez ama kahinler konuyla ilgili korkunç ve esrarengiz açıklamalar yapmış bizden söylemesi.:)

7.John Titor Haklı mı Çıkacak;

tumblr_mic435CZG51qhycheo2_250

Bilmiyorsanız bile öğrenin:) John Titor,2036 yılından, bulamadıkları bir bilgisayar parçası için zamanımıza gönderildiğini iddia etmiş ve 3. Dünya savaşının 2015 yılında, Rusya’nın ABD’ye Nükleer saldırısı yaparak başlayacağını belirtmiştir.Bu savaşta yaklaşık 3 milyar kişinin öleceğini ve savaş sonrası toparlanmanın 20 yıl süreceği gibi tüyleri diken diken eden bir de açıklama yapmıştır. Kimdir, nedir bir türlü ortaya çıkmamıştır ama açıklamaları 2015 yılını esrarengiz bir yıl yapmaya yetmiştir. Bakalım görelim bu adam yalancı mıymış, yoksa doğru mu söylüyor:)

8.İnsanlık İçin Küçük, Bizim İçin Büyük Sürprizleri Olan En Yeni Yıl;)

images (1)

En taze yıl olarak karşımızda duran 2015 bakalım bizlere ne fırsatlar, ne sürprizler hazırlamış, hep birlikte yaşayıp göreceğiz.:)

 

1 Yorum

  1. çok güzel bir yazı dilan hanım ellerinize sağlık. metrobüs yorumunuza çok güldüm. hakikaten bu istanbulun metrobüs çilesi çözülemedi gitti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here