Sonbahar aylarında kuaföre giden kadın ne yapar? Hemen söyleyeyim, balyaj saç modelleri! Çünkü saçlarını koyulaştırmak istemez. Yazın alışmıştır bir kere açık renk saça. Onun yerine aralarına paket attırır. Veya yaz geldiğinde de bunun tam tersini yapar. Koyu renk saçı bu uygulama ile açar.
Eğer saç renginde çok fazla değişiklik olmasını istemiyorsanız bu saç boyama modelini tercih edebilirsiniz. Bu saç rengi için saçlarınızın gür olmasında fayda var. İstediğiniz sıklıkta paket attırabilir ve dip rengini zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Bu saç rengini bir uzmana yaptırmakta fayda var. Çünkü bu saç modeli düz boyadan daha çok uzmanlık gerektiren bir iştir.
Balyaj saç ile her türlü makyaj yapabilirsiniz. Doğal saç renginiz veya beğendiğiniz renk ile saçlarınıza balyaj yaptırabilirsiniz.

Açık küllü kumral üzerine altın sarısı balyaj

En çok tercih edilen saç renkleri arasında bulunan açık küllü kumral üzerine altın sarı balyaj doğal saçlara uygulanabilecek en iyi saç rengi. Doğal saç haricinde de kuaför saçı istediğiniz forma rahatlıkla getirebilir. Açık küllü kumral ile balyaj yaptırmadan önce kuaförünüzü iyi araştırın. Bu konuda deneyimli biri ile çalışmak yararınıza olacaktır.

Kısa saç balyaj modelleri

Kısa saç balyaj modelleri 70’lerden günümüze gelmiş, çizgisini koruyan çok hoş bir saç rengi modelidir. Kısa saçlı kadınlar genellikle bu rengi tercih eder. Bunun bir sebebi saçı güçlü ve güzel göstermesidir.

Doğal saçları yıpratmadan elde edilebilecek en güzel örneklerden birisi.

Kısa saçlı kadınlar balyaj uygulaması yaparken renk geçişlerini tercih edebilir. Üç kademeli renk geçişi saçı daha gür gösterecektir.

Siyah saça ombre

Siyah saça ombre bu yazının en çok merak edilen başlığı olduğu için bilgilendirmek istedik. Koyu renkli saça sahip kadınlar, doğa saçlarına zarar vermeden renklendirme işlemi yaptırmak istiyorsa siyah saça ombre alternatifini kullanabilirler.

Orta tonda sarılar ile bu tonlar saçınıza zarar vermeyecektir.

Kumral ve koyu kumral tonlarını ombrede kullanabilirsiniz.

2018 Röfle balyaj modelleri

2018 röfle balyaj modelleri arasında en çok kullanılan, son yılların modası olup günümüze gelen saç modellerini sizler için derledik. Gelin birlikte göz atalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here