Gelinlerin en tatlı telaşlarından birisi de saç modeline karar vermektir. Gelin saçı modeline karar vermek için çok kapsamlı düşünmek gerekir. Gelinlik, mekan, damadın giydiği damatlığa kadar bir çok etken saça etki etmektedir. Saçınıza doğru karar vermek için ilk ipucu gelinlik olsun. Sade bir gelinlik giyiyorsanız dağınık topuz, yan topuz, örgü topuz gibi modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer şık ve ağır bir gelinlik giyecekseniz mutlaka şık bir saç yaptırmalısınız.
Önceden saç provası yapmakta fayda var. Size yakışan modeli bulmak çok önemli. Eğer prova yapmaya fırsat bulamıyorsanız size bir kaç öneri vereceğim; yüzünüz topluysa önden perçem bırakın. Çok tepeden bir topuz yaptırmayın. Eğer zayıf bir yüzünüz var ise saçlarınız ile bunu belirgin kılın. Yani saçın gücünden faydalanın. 🙂
Eğer duvak takıyorsanız mutlaka sıkı bir topuz yaptırın. Perçem bırakmayın. Yada önden saçlarınızı perde gibi kullanmayın. Derli toplu bir topuz ideal olacaktır. Birde fotoğraftaki örnekleri inceleyin.

Topuz Saç Modelleri

Topuz saç modelleri gelinler için vazgeçilmez modeller arasındadır. En özel günde kendilerine en çok yakışacak saç rengine sahip olmak isteyen kadınlar için topuz modelleri vazgeçilmezdir. Sizler için en güzel topuz modellerini derledik.

Topuz Saç Modelleri

Her gelinin rahatlıkla kullanabileceği bir topuz modeli. Bu modeli renkli çiçekler ile kullanabilirsiniz. Bu model ile fotoğraf çekimlerinde saçlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Topuz Saç Modelleri

Dökümlü gelin saçı sevenler için güzel bir örnek. Sade gelinlikler ile bu saç modelini kullanabilirsiniz.

Topuz Saç ModelleriDağınık gelin saç modelleri

Dağınık gelin saç modelleri son yılların en gözde saç modelleri arasında. Salaş ve düz gelinlikler ile çok hoş duracak dağınık gelin saç modelleri için bir kaç alternatifi sizler için bir araya getirdik.

Dağınık gelin saç modelleri

Yaz gelinleri için çok hoş bir saç modeli. Bu modeli straplez veya askılı gelinlik ile bir arada kullanabilirsiniz.

Dore saçlı kadınlara dağınık topuz oldukça yakışmaktadır. Bu topuz modeli de güzel bir örnek.

En güzel saç modelleri

En güzel saç modelleri tabii ki en çok size yakışan model olacaktır. Düğün öncesi prova etmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Örgülü saçlarda gelinler için oldukça hoş durabilir. Düğün konseptine en uygun saç modelini uygulayabilirsiniz. Gelin saçı modelleri arasındaki bir çok alternatifi değerlendirmeyi atlamayın!

En güzel saç modelleriGelin Saçı Modelleri –  Gelin topuz modelleri

Gelin saçı modelleri arasında en çok kullanılan ve sevilen model gelin topuz modelleri olarak biliniyor. Biz de sizler için gelin topuz modellerini içeren bir galeri derledik. Gelinliğinizi seçtiyseniz sıra size yakışacak saç modelini seçmekte.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here