Karamel saç rengi ünlülerin en çok tercih ettiği saç renklerinden. Karamel ile kullanılan balyajlar, gölgeler, ışıltılar saçlara çok ayrı bir hava katıyor. Ayrıca saç tonuna göre açma işlemi yapılmadan bu renk uygulanabiliyor. İçinde dorelik barındıran bu rengi boyattıktan sonra küllü renklere dönmeniz için açma işlemi yapmanız gerekecektir. Aman gözünüz korkmasın bu rengin geri dönüşü çok kolaydır.
Bu rengi kullanacak hanımlar siyah, mavi, yeşil gibi göz farlarını tercih edebilirler. Bu saç rengini ortaya çıkartacak saç modelleri ile çok harika saçlarınız olabilir.
Karamel saçlarınıza badem yağı gibi yağlar ile bakım yaparak saçlarınızı daha sağlıklı gösterebilirsiniz. Ayrıca saç kremi ile saçlarınıza destek sağlayabilirsiniz.
At kuyruğu, bukleler ve topuz için bu saç rengi çok uygundur. Saçınıza istediğiniz modeli bu renk sayesinde verebilirsiniz.

Karamel saç rengi kimlere yakışır?

Karamel saç rengi kime yakışır sorusunun net bir cavabı yoktur. Ancak en çok buğday tenli kadınlara yakışır. Bu renk içersinde ki yoğun kızıl tondan dolayı daha çok açık tenli kadınlara yakışmaktadır. Bu renge sahip olmak isteyen kadınlar koyu tonlardan başlayarak bu rengi elde edebilir.

 Karamel Saç Rengi Toffee karamel saç rengi

Toffee karamel saç rengi karamel saçı ilk kez tercih edecekler için idealdir. Koyu bir karamel tonu olduğu için gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

 Karamel Saç Rengi

Dönüşü kolay bir saç rengidir. Orta tonları seven kadınlar için oldukça idealdir.

 Karamel Saç Rengi

Çikolata karamel saç rengi

Çikolata karamel saç rengi kahverengi gözlü kadınlar için harika bir saç rengidir. Göz rengini ön plana çıkarmaya oldukça yardımcıdır.

 Karamel Saç Rengi

Bu saç rengi ile balyaj veya gölge modellerini de bir arada kullanabilirsiniz.

 Karamel Saç Rengi Açık karamel saç rengi

Açık karamel saç rengi oldukça dikkat çekici bir saç rengidir. Bu saç rengi en çok kehribar ve yeşil gözlü kadınlara yakışmaktadır.

 Karamel Saç Rengi

Bakır karamel saç rengi

Bakır karamel saç rengi içerisinde yoğun kızıllık barındırır. Bakır rengi konusunda endişe edenlerin tercih edebileceği bir saç rengi tonudur.

 Karamel Saç Rengi

Karamel kahve saç boyası

Karamel kahve saç boyası son yılların en gözde karamel tonudur. İşlem görmüş saçlarda görselde ki gibi bir ton elde edilmektedir. Eğer saçınız doğal ise biraz daha koyu bir renk ortaya çıkacaktır.

 Karamel Saç Rengi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here