Kızıl saç rengi en iddialı saç rengidir. Hem çarpıcı hem gösterişlidir. Saçını kızıla boyamayı düşünen hanımlar, saçlarınızın bu renge uygun olup olmadığını kuaförünüze mutlaka danışın. Yıpranmış saçlarda kızıl saç rengi hoş durmaz. Bunun için canlı ve parlak saçlara sahipseniz tereddüt etmeden saçlarınızı kızıla boyatabilirsiniz.
Evde saç boyama konusunda usta olduğunuzu düşünüyors ve kızıl saç modellerine sahip olmak istiyorsanız  saçlarınızı mutlaka kuaförde boyatın. Eğer boya orantısız olursa tekrar bir uğraş vermeniz gerekecektir.
Kızılın geri dönüşü biraz zordur. Emin olmadan kızıl saçlarınızı boyatmayın. Boyattığınız saçlar zamanla akacaktır. Saçlarınız ıslakken uyumayın. Saçlarınızı ilk yıkamada iyice durulayın. Bunu kuaförden sonra evde yapabilirsiniz.
Eğer kızıl renkten dönmek isterseniz bir uzmandan yardım isteyin. Evde açıcı gibi işlemleri tek başınıza uygulamayın.
Kızılın en büyük artısı dikkat çekici ve çok harika bir renk olmasıdır. Kızıl saç rengi ile çok alımlı görünebilirsiniz.

Bakır Kızıl Saç

Bakır kızıl saç modelleri beyaz tenli kadınlara fazlasıyla yakışan bir saç rengidir. Bu rengi kullanacak kadınlara bir tavsiyemiz boya koruyucu özellikli şampuan kullanmayı ihmal etmeyin.

Bakır Kızıl

Bakır kızıl saç modelleri arasında çok hoş bir ton. Hürrem saç rengi olarak da bilinen bu ton mavi ve yeşil gözlü kadınlar bir hayli yakışmaktadır.

Bakır Kızıl

Bakır kızıl rengi daha koyu tonlarda tercih edebilirsiniz.

Bakır Kızıl Alternatif kestane saç rengi

Kestane saç rengi kızıl saç sevenler için bir alternatif olabilir çünkü bu saç rengi kızıl gibi zor bir rengi tercih etmekte zorlanan kadınlara kızıl tonlarını da içerisinde sunuyor. Kızıl kestane saç rengi ile kızıla geçiş yapmadan bir deneme fırsatı yakalayabilirsiniz.

 kestane saç rengi

Kızıl kestane saç rengine güzel bir örnek.

 kestane saç rengiKızıl Kahve Saç Rengi

Kızıl kahve saç rengi ile ilgili koyu bir ton. Bu tonlar 8-10 yıkama arası saçtaki kızıllığı kaybedebilir. Saçınız bu şekilde normal kahve tonlarına dönmüş olacaktır.

Kızıl Kahve Saç Rengi

Kahve tonlarının en güzel örneklerinden bir tanesi.

Kızıl Kahve Saç Rengi

Kızıl Saç Modelleri

Kızıl saç modelleri son yılların en çok kullanılan saç tonlarından. Özellikle renkli saçlar moda olduğundan beri bu renkler sıkça kullanılmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here