Sarı ombre modelleri son yılların en çok kullanılan saç renkleri arasında. Sarı rengi seven ve iddialı bulan kadınlar için harika bir alternatif. Bu saç rengini tercih eden kadınlar hızlı bir kararla saçlarının rengini de değiştirebilirler. Ombre modelleri için bir avantantaj daha söyleyelim; dilediğiniz sarılıkta bu rengi uygulayabilirsiniz. İsterseniz balyaja benzer formda daha sık geçişleri tercih edebilir dilersenizde daha doğal bir görünüm için ana renge yakın bir ton tercih edebilirsiniz.

2018’in En Güzel Sarı Ombre Modelleri

Uçları oldukça yoğun sarılar ile olan bu ombre modeli ile saçlarınıza canlılık gelecek. Dilerseniz saçlarınızı at kuyruğu olarak toplar ve sadece koyu tonları gösterebilirsiniz.


Dore sarı ombre modeli ile saçlarınız geçişler halinde çok hoş görünecektir. Bu saç rengi için sağlıklı saçlara ihtiyacınız var.


Geçişli ombre modelleri balyaja benzerdir. Aralarda da sarı renk bulunur.


Yine benzer bir model. Küllü kumral üzerine açık sarı ombre. 


Sarı ombrede en sık kullanılan model olarak bilinen bu model için saçlarınıza düz saç kesimi de uygulayabilirsiniz.

Parlak ve enerji dolu bir saç modeli arıyorsanız bu örnek tam size göre. Kısa saç modeli içinde çok hoş duran bu saç rengi için uzman bir kuaföre başvurmanızı tavsiye ederiz.


Çok geçişli bu saç rengi bir kaç işlem ile elde edilmekte. Saçlarınızın güçlü ve sağlıklı olduğundan emin olun.

Tam sarı olmayan bu kumral ombre modeli ise saçlarını sarıya boyatmaya çekinen kadınlar için.


Civciv sarısı ombre sevenler için güzel bir alternatif.

Küllü kumral üzerine ombre modeline çok şık bir örnek.

13

1 Yorum

  1. Saçlarıma açık tonlarda ombre yaptırdım ama uçlardan başlayarak ortaya hatta daha üstüne kadar yandı saçım çok kötü görünüyor bu sebeple kestirmeden bir yol ararken liquid keratine rastladım ve saçlarımı toparlamayı başardım sonunda kurtuldum o tiftik koyun yünü gibi saçlardan ve tabi ki sakız gibi olanlardan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here