2018’e girmek için sabırsızlıkla bekledik ancak bu yeni yılın bile ilk bir ayını yedik bile. Kış kendini henüz yeni yeni hissettirmeye başladı, biz de hal böyle olunca mont arayışlarını artırdık. Geçen senelerden kalanlarla yetinmek istemeyenler ve bu sene üzerinde 2018’in modasını yansıtmak isteyenler için 2018 kış modasının en pahalı kadın montları sayfanın ilerisinde sizi bekliyor.

Bazıları inanılmaz yüksek fiyatlara satılan bu montlardan beğendikleriniz için en az 4 haneli paralar ödemeniz gerekiyor. Bakalım sizin favoriniz hangisi olacak?

Gucci

Siyah, uzun kabanlar pek çok kadının favorisidir kış aylarında. Bu kaban bir de altın rengi düğmeleriyle fark yaratıyor. Fiyatı 10.190 Türk Lirası.

Juicy Couture

Şişme montlar erkek kadın fark etmeksizin herkesin en az bir tane edindiği sihirli giyeceklerden biridir. Juicy Couture’un bu şişme montu da pek çok kadının favorisi olacak gibi duruyor. Fiyatı ise 1.505 Türk Lirası.

Ieki Ieki

Şişme mont konusunda çok çeşitli seçenekler sunan Ieki Ieki markasının siyah kısa modeline 5.750 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Juicy Couture

Madem şişme montlardan gidiyoruz o halde kadife dokulu bu iki renkli montla devam edelim. Fiyatı 1.455 Türk Lirası.

Philipp Plein

Güzel parkaların altına imzasını atan ünlü tasarımcı Philipp Plein’in sizi sıcacık tutacak bu parkasına 13.995 Türk Lirası ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Herno

Şişme montlarda uzun modeller daha cazip geliyorsa Herno’nun bu modelini siz de severek kullanabilirsiniz. Fiyatı ise 4.575 Türk Lirası.

Gucci

Gucci bu sene denizci  renklerini kullanmayı seviyor. Kışın da beyazdan vazgeçemeyenler için bu kaban 11.070 Türk Lirası.

Missoni

Kış geldi diye renklerden vazgeçecek değiliz elbette. Renkli mi renkli bu kaban 14.450 Türk Lirası.

Herno

Dik yakalı, kadife dokulu bu şişme mont 4.225 Türk Lirası.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here