5 Maddede Aldatan Erkek Modeli Ve Belirtileri

Biz kadınların ilişki yaşarken en büyük kaygısı aldatılmaktır. Aslına bakarsanız dünyada hiç aldatılmamış kadın sayısı da yok denecek kadar az. Birinden etkilenmek; o kişiyle bakışmak, flörtleşmek, gizlice buluşmak, sevişmek ya da sevgili olmak… Hepsi aldatma kategorisine giriyor. Siz de hayatındaki erkeğin bunlardan en az birini yaptığından şüpheleniyor olabilirsiniz. Kadınlar genelde böyle şeyleri hisseder derler. Ama emin olmadan bir adım atmak da kolay değil. Biz de sizler için 5 maddede aldatan erkek modeli ve belirtilerini anlattık. Eğer bu saydığımız şeyleri yaşıyorsanız bir dakika bile düşünmeden basın tekmeyi. Şunu unutmayın; siz dünyanın en değeli varlığısınız ve bir daha dünyaya gelemeyeceksiniz. Sizi aldatan kişi sizi asla ama asla hak etmiyordur.

 

Aldatan Erkek Psikolojisi Ve Aldatan Erkek Nasıl Davranır?

Bir erkek aldatıyorsa psikolojisinde ve buna bağlı olarak tavırlarında ciddi değişiklikler olacaktır. Peki nasıldır bu aldatan erkek psikolojisi ve aldatan erkek nasıl davranır?

1- Farklı Davranıyor mu?

Uzun bir ilişki yaşadıysanız ve ilişkinizde fedakarlık yapan taraf genelde siz oluyorsanız, karışınızdaki kişi suçluluk psikolojisine girebilir. Bunun sonucunda da sizinle eskisinden daha fazla ilgilenmeye ve size daha fazla zaman ayırmaya çalışır. Normalde olmadığı kadar kibarlaşır. Hatta bazen bu yapmacık tavırların dozunu kaçırabilir. Bundandır işte dizilerde filmlerde aldatan erkeklerin karılarına çiçeklerle böceklerle gelmesi. Tabi tüm bu yaşananların sebebi sadece suçluluk psikolojisi olmayabilir. Bazen erkekler yaşadıkları diğer ilişkinin getirdiği mutluluk sebebiyle de böyle tavırlar sergileyebiliyorlar. Bu suçluluk psikolojisinden daha acı geleceği için başta söylemek istemedik.

Kısa süreli ve çok fazla vicdan yapmasını gerektirmeyecek bir ilişkiniz varsa tam tersi şekilde sizinle bağlarını koparmak isteyebilir. Hatta siz onu terk edin diye size olan ilgisini tamamen kesebilir. Bir çeşit yıldırma politikası diyebiliriz.

Bir diğer erkek modeli de sizi kırmadan, bağlarını tamamen koparmadan ama sizinle fazladan ilgilenmeye de çalışmadan, yani kabacası sizi yedekte tutmaya devam ederek ilişkiyi sürdürür. Bu süreçte sizi farklı aktivitelere yönlendirebilir. Ya da sizinle zaman geçirmeyi çok isteyip işinden fırsat bulamadığını iddia edebilir.

Aldatan Erkek Belirtileri Nelerdir ve Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır?

Aldatan erkek belirtileri nelerdir ve aldatan erkek nasıl anlaşılır gibi sorular kafanızın içinde cirit atıyorsa, hatta internette sorularınıza cevap aramaya başlayıp kendinizi “5 Maddede Aldatan Erkek Modeli Ve Belirtileri” başlığını incelerlerken buluyorsanız, aldatıldığınıza dair ciddi bir şüpheleriniz var demektir. Bakalım şüphelerinizde haklı mısınız?

2- Tarzında Değişiklik Var mı?

Eskiye nazaran giyim kuşamına daha çok özen gösteriyorsa, saçına başına daha çok bakım yapıyorsa bir durup düşünmek lazım. Ne oluyor bu adama? Benim yanıma eşofmanlarıyla gelen adam işe giderken ya da arkadaşlarıyla buluşurken neden dış görünüşüne bu kadar dikkat etmeye başladı?

Laf aramızda aldattığı için olabilir.

3- Vaktini Daha Çok Neye Harcıyor?

Neler oluyor ya hu? Neden bu adam sürekli çalışıyor? Eskiden bu kadar mesai yapmazdı. Yüzünü göremez oldum neredeyse. Aradığımda da çoğu zaman açmıyor. Ya duymuyor ya da müsait olmuyor. Acaba iş yerine gidip sürpriz mi yapsam?

Bizce sürprize falan gerek yok. Asıl sürpriz size yapılabilir sonra.

4- Telefon Kullanma Alışkanlığı Değişti mi?

Telefonuna sürekli mesaj geliyor. Sırıta sırıta kiminle mesajlaşıyor olabilir ki? Boğmamak için çok üstüne gitmiyorum ama kim yazmış dediğimde de “arkadaş ya” deyip geçiştiriyor. Telefonunu benden kaçırmaya da başladı. Sosyal medyada hiç fotoğrafımızı da paylaşmıyor son zamanlarda. Bir şeyler oluyor ama dur bakalım.

Bakamaya devam edebilirsiniz tabi ama bakmakla görmek farklı şeyler. Boş boş bakmak yerine görmeyi deneyin.

5- Kıyafetler İpucudur

Gömleğinde sanki allık izi var gibi. Ruj izi aldatma belirtisidir ama bu ruj değil. Gerçekten allık mı acaba bu? Başka bir şey bulaşmış olamaz mı? Yok ya allık değildir. Allah Allah sabah işe giderken başka bir çamaşır vardı sanki altında? Hem böyle bir çamaşırı yoktu ki onun… Galiba sahiden aldatılıyorum…

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here