90’ların meşhur tasarımı İspanyol paça pantolonlar uzun zamandır moda dünyasındaki trend basamakları hızla çıkıyor. Aslında nedeni çok basit ve açık. Bele oturan ve yanları toparlayan İspanyol paça model pantolonlar aynı zamanda kadınların bacaklarını daha ince ve daha uzun gösterebilmektedir. Bu yüzden de her kadının dolabında vazgeçilmez pantolonları arasında yerini korur. ispanyl

Dar paça tüm bacağı saran pantolonlara nazaran kadınlarda daha toparlayıcı ve daha seksi duran İspanyol paça modelleri hala revaçta.   ispanyollpas

Tüm vücut hatlarınızın güzel görünmesini sağlayan İspanyol paça modeller aynı zamanda yüksek topuklu ayakkabı kullanan kadınların tercihi olmalıdır.

 

ispanyol-paca-11

15 cm’lik bir topuklu ayakkabı göze pek hoş görünmeyebiliyor özellikle de erkekler açısından. Bu yüzden  topuklu ayakkabı giydiğinizde kurtarıcınız İspanyol paça pantolonunun olabilir.

 

-İspanyol-Paça-600x700

Önceleri daha çok buzlanmış ağartılmış kot modellerin daha revaçta olduğu bol paça pantolonlarda artık çeşit oldukça fazla.

ispanyol-paça-jean-5

 

Dikkatinizi çektiyse özellikle topuklu ayakkabı kullanımında bahsettiğimiz gibi kadınlar arasında oldukça popüler bu modeller.

ispp

Hem zarif hem de oldukça şık duran İspanyol paça modeller ceket ile kombin edildiğinde de ayrı bir hava katıyor.

isppan

 

Bacaklarınız ince e uzun görünsün istiyorsanız bu modeller tam da size göre. Ve unutmayın! 20 cm’lik özellikle de dolgu topuk ayakkabı giydiğinizde görüntü kirliliği oluşturmamak adına bol paça pantolon tercih edin. Çünkü dolgu topuk ayakkabılar özellikle de fazla yükske olduklarında çok kaba durabilmektedirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here