Gün geçmiyor ki güzellik alanında bir devrim yaşanmasın. Bu seferki devrim ise ibadetini aksatmak istemeyen bakımlarına düşkün kadınlar için.

abdest geciren oje 03
Ojelerle abdest alınmaz, bilirsiniz. Abdestin geçerli olması için tüm derinin suyla teması gereklidir. Abdest almadan önce ojelerin silinmesi gerekir. Din adamlarının görüşleri de bu yöndedir.

abdest geciren oje 02
Geçen günlerde yapılan bir güzellik fuarında Müslüman kadınların dikkatini fazlasıyla cezbeden bir ürün tanıtıldı: Abdest geçiren oje.
Henüz piyasaya sürülmedi diye biliyorum ama nasıl bir icat olduğundan hemen bahsedelim. Aslında bu icat tek bir ojeden bahsetmiyor, bu icat size tüm ojelerinizi abdestinizi engellemeyecek şekilde kullanabileceğinizi vaad ediyor. Ürünün içinde solüsyon bir de aseton benzeri bir ürün var, yani oje seçimi tamamen keyfinize kalmış.

si150531
Ojenizi sürmeden önce solüsyonu tırnağınıza sürüyorsunuz. Solüsyondan sonra sıra ojede.

abdest geciren oje 04
Bu aşamaya kadar bir değişiklik yok. Asıl olay buradan sonra başlıyor. Setin içerisinden çıkan aseton benzeri ürünle tırnağınızdaki ojeyi tıpkı yapışkanlı etiket gibi çıkarıyorsunuz. Abdest aldıktan sonra yine tırnağınıza solüsyon uygulayıp etiket gibi çıkardığınız ojeleri tekrar tırnağınıza takıyorsunuz ve sanki hiç çıkmamış gibi ojeli tırnaklarınıza kavuşuyorsunuz.

abdest geciren oje 06
Biraz zahmetli göründüğünü kabul ediyorum. Abdest geçiren oje deyince insan daha pratik bir şeyler bekliyor. Ama her abdest öncesinde ojeyi asetonla silip ardından tekrar oje sürmekten daha basit bir yöntem olduğu kesin.

abdest geciren oje 05
Tabi daha piyasaya sürülmedi, sadece tanıtıldı bildiğim kadarıyla. Fuarda gerçekten çok ilgi gören bu ürün piyasaya sürüldüğünde nasıl bir ilgiyle karşılaşır bilinmez. Piyasada yaygınlaşınca din adamlarının ne söyleyeceği de bilinmez. Onlara göre de bu oje abdest açısından sakıncasızsa ne âla, ama diğer türlü kadınların hevesleri kursaklarında kalacak demektir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here