Çalışma masası çalışan insanların yaşamlarının vazgeçilmezleridir. Eğer iyi bir çalışma ortamına sahip olursanız, daha verimli bir  çalışan olabilirsiniz.

Çalışma ortamını dizayn ederken dikkat etmeniz gereken nokta, çok sıcak renklerden kaçınmaktır. Ayrıca ortamın düzenli gözükmesi için açık ve birbirine yakın tonları tercih etmelisiniz.

Ahşap Çalışma Masası Modelleri

Ahşap çalışma masasının renk tonunu odaya göre ayarlamalısınız. Çok koyu renkler seçiyorsanız mutlaka ek aydınlatmalardan yararlanın.

Ahşap Çalışma Masası Modelleri 02

Ahşap çalışma masaları günümüz modasında siyah demir ayaklıklar ile kullanılıyor.

Ahşap Çalışma Masası Modelleri 01

Bu tarz bir çalışma masası hem kullanışlı hemde tasarımı ile cezbedicidir. Böyle bir çalışma masasını kullanan kişilerin zevk sahibi olduğuna eminiz.

Ahşap Çalışma Masası Modelleri 03

Günümüz çalışma masası modellerinde demir ayaklar çok kullanılıyor. Demir ayaklı ahşap çalışma masaları, çalışma alanınıza farklılık katacaktır.

Ahşap Çalışma Masası Modelleri 12

Çalışma masası modellerinin modası hiç geçmez. Eskiyen bu model çalışma masaları günümüzün klasik çalışma masası modellerinden.

Ahşap Çalışma Masası Modelleri 11

Etnik ve country tarzı benimseyenler için ortama ayrı bir hava katacak bir çalışma masası örneği.

Ahşap Çalışma Masası Modelleri 04

Klasik çalışma masalarının bulunduğu ortamların dekorasyonu çok önemlidir. Eğer klasik bir çalışma odası hazırlayacaksanız renk geçişlerini iyi sağlamalısınız.
Ahşap Çalışma Masası Modelleri 10

Zımparadan yeni çıkmış gibi gözüken bu çalışma masası günümüzün en çok tercih edilen ahşap çalışma masası modellerinden.

Ahşap Çalışma Masası Modelleri 09

Alanda bulunan ahşap yoğunluk size doğal bir ortam sunar. Yeşil ve ahşabın uyumundan faydalanıp, doğadan ilham alabilirsiniz.

Ahşap Çalışma Masası Modelleri 08

Küçük ahşap çalışma masası modelleri dar alanlar için idealdir. Bu masalar evi küçük olan veya çalışma alanları dar olanların tercih edebileceği alternatiflerdendir.

Ahşap Çalışma Masası Modelleri 07

Günlük notlarınızı alırken, laptop ile çalışırken kullanabileceğiniz 2 çekmeceli farklı bir model. Bu tarz bir masanın hemen üzerine bir tablo asarak ortamı neşelendirebilirsiniz.

Ahşap Çalışma Masası Modelleri 06

Küçük ahşap çalışma masası modelleri dar alanlar için idealdir. Camın önünde kullandığınızda gün ışığı size ferahlatıcı bir etki verecektir. Güneş ışıklarından faydalanırken çalışma şevkinizi artırabilirsiniz.

Ahşap Çalışma Masası Modelleri 05

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here