Akrep Erkeği Kimdir?

Adı dokuza çıkıp, sekize inmeyenlerden Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır… Aslında oldukça sadık, romantik ve aşık olabilen Akrep Burcu Erkeği; tam bir Romeo’dur. Tutkusu, sevgisi, aşkı, bitmeyen romantik jestleri, sessizliği, sesi, duruşu, bakışı ile her kadını kendisini aşık edişiyle “çapkın” tanımlaması almaktadır.

Evet, hovarda yanı da bulunan Akrep Burcu Erkeği, doğru kadını bulduğunda durulacak ve tüm kalbini o kadına cömertçe sunabilecektir. Özgürlüğüne düşkün olan Akrep Burcu, sevdiklerine karşı da oldukça kibardır.

Akrep Burcu Erkeği’nin en dikkat çekici özelliği; bakışlarıdır. Bu yüzden, sözlerinden çok bakışlarına dikkat etmek gerekmektedir. Dili başka, gözü başka söyleyenlerdendir Akrep Burcu Erkeği. Her zaman yeniliklere açık olan ve bilgi açlığı yaşayan Akrep Burcu Erkeği’nin odak noktasında olabilmek için ise sürekli hareket halinde olmalı, okumalı, araştırmalı ve zekanızla onu büyülemeniz gerekmektedir. Hırslı, azimli, çalışkan olan Akrep Burcu Erkeği hayallerine kavuşmak adına çok çalışabilmektedir.

Çoğunlukla umursamaz, ciddiyetsiz görünen Akrep Burcu Erkeği; hemen kırılabilen, içine kapanık, duygularını hemen belli edemeyen bir adamdır. Karşısındakine güvense dahi hemen içini açamayan Akrep Burcu Erkeği, yeri geldiğinde dizlerinize yatıp ağlar, yeri geldiğinde ise sizinle nerede olursanız olun dans edebilmektedir.

Özgürlüğüne dokunmadığınız, arayıp sıkmadığınız, kendi haline bıraktığınız zaman en sadık eş olabilen Akrep Burcu Erkeği, kendisini kapana sıkılmış gibi hissettiği an hemen kaçabilmektedir. Ansızın, habersiz ve sessiz bir şekilde gidişleri de olabilen Akrep Burcu Erkeği, sessizliğini duygusallığına verebilmektedir. Gerçekleri kendisinin bile görebileceği cesareti yokken, karşısındakine de anlatması oldukça zordur. Bu yüzden, özgürlüğünün elinden alınabileceğini hissettiği an ortalıktan da kaybolabilmektedir.

Akrep Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunu bir kaç adımda inceleyelim. Minyon, masum yüzlü kadınlardan hoşlanan Akrep Erkeği, duygularını bastırmayan cesur kadınları sever.

Akrep Erkeği, kendine güvenen kadınları tercih etmektedir.

Kendisiyle her yerde aşk yaşamaktan çekinmeyen, cömert ve flört etmeyi seven kadınlarla birlikte olmayı seven Akrep Erkeği; bakımlı kadınlar elde edebilmektedir.

Kendisini kontrol altına almayan, baskı kurmayan, sorup sorgulamayan, üzerine çok fazla sorumluluk yüklemeyen kadınlardan hoşlanır Akrep Erkeği.

Akrep Erkeği, her zaman gülen ve pozitif kadınları sever.

Gösteriş yapmayan, gereksiz eleştirilerde bulunmayan, asabi davranmayan ve yalan söyleyen kadınları sevmezler.

Akrep Erkeği, kıskandırma oyunlarını hemen anlar ve oradan uzaklaşır.

Akrep Erkeği, yatakta kendisine eşlik edebilecek, kendisi ile beraber cinsellikle zevk alabilecek kadınları ister.

Sekse olan düşkünlükleriyle bilinen Akrep Erkeği, utangaç kadınlardan hoşlanmaz. Akrep Erkeği söz konusu cinsellik olunca, cesur ve her şeye hazırlıklı olan kadınlarla birlikte olmak ister.

İlişkilerde kontrol, her zaman Akrep Erkeği’nde olmalıdır.

Akrep Erkeği’nin güveninin kazanmalı ve en az kendisi gibi tutkulu olmalısınız.

Sahiplenilmekten hoşlanan Akrep Erkeği, kıskanılmaktan da nefret eder.

Akrep Erkeğinin Olumlu Özellikleri Nelerdir?

Bilinenin aksine, aşık oldukça sadık olan Akrep Erkeği; yalanı sevmez. Karizmatik ve enerjisi yüksek olan Akrep Erkeği’nde sorumluluk duygusu da yüksektir. Vicdanlı ve duygusal olan bu erkek, zengin bir hayal dünyası vardır. Akrep Erkeği, karizmatik ve verdiği sözden dönmeyen güvenilir bir erkektir.

Akrep Erkeğinin Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Kıskanç, intikamcı olan Akrep Erkeği’nde merhamet duygusu pek gelişmemiştir. Kızdığı an oldukça yıkıcı olur. Söylediklerinden dönmez ve pişman olsa dahi geri adım atmaz. Özür dilemeyi bilmeyen Akrep Erkeği, her zaman haklı olduğunu zannederek bildiklerini inatla savunur.

3 YORUMLAR

  1. Şimdi bu konu da bir şey derdimde onaylanmaz diye demiyorumm. Akrep burcu erkeği kadar çapkın flörtöz burç yok. neden mi yok çünkü pislikler. tek dertleri flört flört yeni kadınlar. bunların her yaşından oalnı böyle. kimse kusura bakmasın ama böyle

  2. hayır yanlış ben öyle değilim ayrıca son kısıma kadar hepsi doğru fakat şu kısım “Kıskanç, intikamcı olan Akrep Erkeği’nde merhamet duygusu pek gelişmemiştir. Kızdığı an oldukça yıkıcı olur. Söylediklerinden dönmez ve pişman olsa dahi geri adım atmaz. Özür dilemeyi bilmeyen Akrep Erkeği, her zaman haklı olduğunu zannederek bildiklerini inatla savunur.” yanlış ben pişman olursam hemen özür dilerim ve her zaman kendimi haklı görmem

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here