“Ana gibi yar, Bağdat gibi diyar olmaz.” demişler. İlk duyulduğu zaman çok üstünde durulmayan, gün geçtikçe bu sözü haklı kılan bir sürü şeyle karşılaşırız. Çok güvendiğimiz insanlardan bir anda beklemediğiniz davranışlar görür, arkalarından bakakalırız. Bir saatten sonra hayatımıza giren insanlara birgün çıkacak gözüyle bakarız. Hayatımızdan hiçbir zaman çıkmayacağına inandığımız ve sonsuza kadar güvenebileceğimiz tek kişinin annemiz olduğunu zaman ve insanlar bize sürekli öğretir. Denildiği gibi; “ana gibi yar, Bağdat gibi diyar olmaz.”

Anneler günü….

Hayatta en çok sevdiğimiz insanı sadece birgün değil, her gün mutlu etmeliyiz. Onların mutlu olması için bizden istedikleri tek şey bizim mutluluğumuz olsa da, anneler gününde onu ne kadar çok sevdiğinizi bir kez daha ona kanıtlamak için harika bir fırsat. İster binlerce para harcayın, isterseniz elinizdeki imkanlarla anneniz için el yapımı hediye seçeneklerine imza atın. Anneniz her koşulda çok mutlu olacaktır. O halde anneler günü hediyesi önerilerimizi sizinle paylaşmaya ve anneler günü için neler yapabileceğinizi konuşmaya başlamaya ne dersiniz?

Anneler Günü Hediyesi Seçenekleri

El Yapımı Fotoğraf Albümleri

anneler-gunu-hediyesi-onerileri-1

Anneniz için güzel bir el yapımı anneler günü hediyesi hazırlamak isterseniz, annenizle beraber çekilen en güzel fotoğraflarınızı güzel bir fotoğraf albümünde biraraya getirerek anneniz için harika bir hediye hazırlayabilirsiniz.

Anneler Günü Hediyesi Çiçek

anneler-gunu-hediyesi-onerileri-2

DÜnyanın en güzel çiçeğine anneler gününde harika kokulara sahip olan kırmızı güller hediye edebilir, onun o güzel yüzünde çiçekler açtırabilirsiniz.

Anneler Gününe Özel Duvar Süsleme

anneler-gunu-hediyesi-onerileri-3

Annenizle beraber çekilen en güzel fotoğraflarınızı, annenizin sürekli görebileceği bir duvara kalp şeklinde yapıştırabilir, annenize duygusal anlar yaşatabilirsiniz. Annenizi mutlu edecek güzel bir hediye için binlerce lira harcamanıza gerek yok yani. 🙂

Ünlü Markalardan Hediye Kartları 

anneler-gunu-hediyesi-onerileri-4

Anneniz güzel bir iş kadını ve onun işine yarayacak güzel bir anneler günü hediyesi almak istiyorsunuz. Ancak anneniz alacağınız hediyeyi beğenmese bile söylemez diye düşünerek bu seçimi annenize bırakmak istiyorsunuz. O halde Mango veya H&M marka hediye kartı alabilir, annenize kendi zevkine uygun hediye alma fırsatı verebilirsiniz.

El Yapımı Mumlar

anneler-gunu-hediyesi-onerileri-5

Annenizin mumlara merakı varsa ve kokulu mumlar, renkli mumlar diye evinizde bir sürü mum varsa, anneniz için kendi ellerinizle harika mumlar yapabilirsiniz. Onun zevkine uygun hazırlayacağınız mumlarla annenizi ne kadar mutlu edeceğinizi tahmin bile edemezsiniz.

Anneler Günü Kahvaltısı

anneler-gunu-hediyesi-onerileri-6

Anneler günü sabahı annenizi kendi ellerinizle hazırladığınız kahvaltı ile uyandırarak, annenizin güne harika başlamasını sağlayabilirsiniz.

Kaliteli Marka Kol Saati

anneler-gunu-hediyesi-onerileri-7

Annenizin şıklığını tamamlayacak güzel bir anneler günü hediyesi önerisi arıyorsanız, size Fossil marka kol saatlerini önerebiliriz. Annenizin koluna çok yakışacak olan bu kol saatlerinden herhangi biri ile annenizi çok mutlu edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Anneye Güllü Ahşap Çerçeve

anneler-gunu-hediyesi-onerileri-8

Üzerine lazer yöntemiyle anneniz için içinizden gelen cümleyi yazdırabileceğiniz ahşap çerçeve ile annenizi duygulandıracak bir anneler günü hediyesine imza atabilirsiniz. Bu çerçeve içine annenizle çekilen en güzel fotoğrafınızı yerleştirerek, anneler günü hediyenizi daha anlamlı kılabilirsiniz.

El Yapımı Kolye Kutusu

anneler-gunu-hediyesi-onerileri-9

Düzgün kırılmış ceviz kabuklarının içini parak sarı renge boyayarak ve ceviz kabuğu kenarlarını simli boyalarla süsleyerek anneniz için alacağınız kolyeye harika bir kolye kutusu hazırlayabilirsiniz. Bu şık kutu içerisine Canım Annem Kolye koyabilir, annenize çok anlamlı bir anneler günü hediyesi hazırlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here