Anneler günü her yılın mayıs ayının ikinci pazarı kutlanan ve annelere özel bir gündür. Elbette annelerimizi hatırlamak için bu özel sayılan günü beklemeye gerek yoktur. Eşi benzeri olmayan bu güzel kadınlar için daha özgün ve onları şaşırtacak hediye almak önemlidir. Anneler günü olsun olmasın hediye seçiminde dikkatli olmalısınız. Çünkü onlar tek sahip olduğunuz annedir. 🙂

Anneler Günü İçin 10 Hediye Önerisi

Bu önerileri göz önüne alarak üç aşağı beş yukarı aklınızda özgün hediye fikirleri oluşturabilirsiniz. Anne sizin, seçim sizin… 🙂

10) Pleksi Tepsi

Anneler mutfak ürünlerine bayılırlar. Mutfakta fazlaca vakit geçiren bir anneniz var ise bu tepsiye her baktığında sizi hatırlayabilir sevdiklerine bu tepsi ile ikramda bulunabilirler.

Anneler Günü İçin 10 Hediye Önerisi (1)

9) Anneme Sevgi Kulesi

Bu kule dört katlı annenin kalbi sonsuz… Annenin her noktasında senin için sevgi var ve sen bu sevgiyi çikolata ile daha da artırabilir kutunun diğer sürprizleri ile annene ihtiyacı olan hediyeyi verebilirsin. Bu kulede, bir kolye, bir ayna, kalpli bir mum ve çikolatalar  var.

Anneler Günü İçin 10 Hediye Önerisi (3)

8) Duvar Saati

Saat sıradan bir hediye gibi gözükebilir. Ben saati çok anlamlı bir hediye olarak görüyorum. Kim ne derse desin zamanın gittiğinin habercisidir saat. Bunun için çok kıymetlidir. Kıymetli annelerimizi bu eğlenceli duvar saati ile şımartabilir geçen zamanla birlikte daha güzel olduğunu dile getirebiliriz.

Anneler Günü İçin 10 Hediye Önerisi (6)

7) Dikiş Makinesi Müzik Kutusu

Kim müzik dinlemeyi sevmez ki? Hepimiz severiz müziği… Özellikle şu müzik kutularında ki o dinlendirici melodiler alıp götürür insanı… Huzur dolar, mutlu olur insan. Sıradan bir müzik kutusu değil yalnız özel bir tasarım olan dikiş makineli müzik kutusu oldukça ideal bir hediyedir.

 

Anneler Günü İçin 10 Hediye Önerisi (7)

6)Ahşap Kahve Öğütücü

Annelerin meşhur kahve falı vakitleri vardır. Annelerimizin kahve içtiği arkadaşları bile bellidir. Birlikte kahve içer, fal kapatırlar bunları yaparken oldukça mutlu olurlar. Sizde annenizin kahve seremonisini eğlenceli hale getirebilirsiniz. Taze kahveleri kendisi öğütebilir misafirleriyle lezzetli kahve içmenin tadına varabilir.

Anneler Günü İçin 10 Hediye Önerisi (8)

5)Balmain Manikür Seti

Kişisel bakımına önem veren anneler için manikür seti güzel bir hediyedir. Anneniz bunu hem beğenir hemde uzun yıllar kullanabilir. Birde manikür kılıfında annenizin adı yazıyorsa anneniz buna bayılacaktır. 🙂

Anneler Günü İçin 10 Hediye Önerisi (9)

4)İsme Özel Cüzdan

Çantalar, cüzdanlar kadınların en çok para harcadığı ürünler. Pek kaç kadının isminin yazdığı bir cüzdanı vardır? Bence çok az. Bir taşla iki kuş vurmak istiyorsanız bu hediyeyi annenize alabilirsiniz. Hemde dilediğiniz renkte. 🙂

Anneler Günü İçin 10 Hediye Önerisi (10)

3) İsme Özel Not Defteri

Annelerimizin günlüğünü veya yemek tarifini paylaşabileceği bu lavanta renkli defter çok naif ve şık gözüküyor. Eğer annenizin bir deftere ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız işte o defter burada.

Anneler Günü İçin 10 Hediye Önerisi (11)

2) Fotoğraflı Ahşap Tepsi

Ahşap tepsiler mutfakların vazgeçilmezidir. İşte yeni bir vazgeçilmez daha: fotoğraf baskılı bu tepsiye anneniz için küçük bir not yazmış oluyorsunuz. Bu hediye annenizi mutlu edecektir.

Anneler Günü İçin 10 Hediye Önerisi (13)

1) Kişiye Özel Annelik Gazetesi

Parayla alınan hediyeler yerine manevi değeri yüksek olan, onlara sevginizi hatırlatan hediyeler her zaman kalıcılığını korur. İşte annenize özel gazete örneği.

Anneler Günü İçin 10 Hediye Önerisi 15jpg

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here