Çocuk sahibi olan istisnasız her kadın inkar edilemez biçimde güzelleşir. Çoğu insan buna inanmaz belki ama çocuk sahibi olan kadınların yüzüne bir bakın çünkü çocuk sahibi olmanın mutluluğu yüzlerine yansır. Yani kısacası her anne güzeldir, ama annenizin güzelliğine daha da katkıda bulunmaya ne dersiniz?

annelerin guzelligine guzellik katacak anneler gunu hediyeleri 05

Annelerinizin dudakları çatlamasın ki size rahat rahat “Anne olunca anlarsın!” demeye devam edebilsin. Ona minik dondurma kutusundaki bu dudak nemlendiricisini armağan edin.

 

annelerin guzelligine guzellik katacak anneler gunu hediyeleri 07

Güzel kokular, parfümler kadınları şımartır. Siz de annenizi bu mis kokulu parfümle şımartın.

annelerin guzelligine guzellik katacak anneler gunu hediyeleri 06

Annenizin her daim yanında taşıyabileceği, üzerinde kendi adının yazdığı bu zarif tasarımlı cep aynasına ne dersiniz?

annelerin guzelligine guzellik katacak anneler gunu hediyeleri 01

Annenizin gözlerini yaşlanmanın etkilerinden koruyun, ona dünyanın en iyi cilt bakım markalarından biri olan Caudalie’nin göz çevresi kırışıklık giderici kremini armağan edin.

annelerin guzelligine guzellik katacak anneler gunu hediyeleri 03

Sabun her eve lazım, evet. Ama annenizin ellerini hem yumuşacık yapacak hem de nemlendirecek bir sabuna hayır demezsiniz sanıyorum. Üstelik organik! Anneniz yulaflı sabuna bayılacak.

annelerin guzelligine guzellik katacak anneler gunu hediyeleri 02

Hazır yaz yaklaşıyorken annenize içerisinde makyaj temizleme suyunu da armağan eden bu kofreyi hediye etmeye ne dersiniz? Anneniz güneşten güvenilir dermokozmetik markası Bioderma ile korunsun.

annelerin guzelligine guzellik katacak anneler gunu hediyeleri 04

Anneniz baykuş figürünü seviyorsa bu hediyeye bayılacak! Baykuş deyip geçmeyin, bu baykuşların içinde en güzelinden bir el kremi ya da dudak nemlendiricisi bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here