Çocuklu bir hayat öncekine göre daha zor, daha endişe verici ancak tüm bu zorlukları ve endişeleri unutturacak kadar keyifli ve sevgi doludur. Pek çok anne çocuğunu mümkün olduğunca rahat ettirmek ister. Bunun için maddi, manevi elinden geleni yapar. Biz de düşünceli annelerimizi belki bir nebze rahatlatabiliriz belki diye annelerin hayatını kolaylaştıran ürünler başlığına yer vermek istedik. Özellikle çiçeği burnunda anneleri çok rahatlatacak bu ürünler sayesinde annelik deneyiminiz çok daha keyifli bir hale gelebilir.

Bebeğiyle Daha Keyifli Vakit Geçirmek İsteyen Annelerin Hayatını Kolaylaştıran Ürünler

Bu ürünler sayesinde endişe miktarınızı azaltabilir ve tam da istediğiniz gibi bebeğinizle daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu ürünlerden bazıları vakitten de tasarruf ettiriyor, böylece çocuğunuzla geçireceğiniz vakit arıyor. Ne dersiniz, bir bakmaya değer mi?

Ateşölçer Emzik

 

Ateş, bir bebekte en korkulan şeylerden biri. Bebeğiniz hastayken onu sık sık rahatsız edip ateşini ölçmek yerine bu emzikten yararlanmak çok daha akıllıca. Bebeğinizin aniden ateşi yükseldiğinde size bildirecek böyle bir icat sizi çok rahatlatacaktır.

Yatak Yanı Beşik

 

Bebeklerin ilk senesini bilirsiniz. Sıklıkla emzirme seansları ve dolayısıyla gece bol bol uyanmaları olur. Böyle durumlarda anne hep bebeğine yakın olmak ister. Hem annenin içinin rahat etmesi için, hem de bebeğin güven duygusunu sağlaması için yatak yanı beşikler her daim hayat kurtarıcıdır.

Püre Çantası

Bebekler ek gıdaya geçince annelerin en çok tercih ettiği şey kesinlikle püredir. Henüz çiğneme yetisini kazanamamış bebek için püreden daha iyi bir tercih olamaz elbette. Ancak bu püreler bir yerden bir yere giderken anne için zorluk çıkarabilirler. Bunun için bu gibi kaşıklı püre çantaları her daim kurtarıcı olacaktır.

Diş Kaşıyıcı Emzik

 

Bebeklerin diş çıkarma döneminin sıkıntısını az çok bilirsiniz. Bu emzik ise işleri baya rahatlatıyor. Bebek hem emme isteğini tatmin ediyor hem de dişlerini kaşıyor.

Yatak Olabilen Bebek Çantası

 

Anneler, bebekleri olduktan sonra ciddi anlamda bir göçebe gibidirler. Yakın bir yere gidilse dahi bebeğin pek çok eşyasını taşımak gerekir. Bunun için çok gözlü çantalar idealdir. Ama bir de bebeğin yatağını taşıyabilseydik?

Bu iş için üretilen yatak olabilen çantalar pek çok annenin hayali. Böylelikle bebeğinizin altını her yerde açabilir ve temizleyebilir, uyumak istediğinde ona konforlu bir alan sağlayabilirsiniz.

Devrilmez Bebek Koltukları

 

Bebekler oturma yetilerini ilk kazandıkları zaman kolayca devrilebilirler. Bu işi çözmek için üretilen bu koltuklar sayesinde bebeğiniz rahatlıkla oturabilir.

Bebek Küveti

Bebek yıkamak zor bir iştir. O leğeni kur, sonra yavaş yavaş su dök, bebeğin acaba rahat mı diye endişelen… Artık bu sorunları çözen bir buluş var karşınızda. Bu yastık şeklindeki küvet lavabonuza rahatlıkla oturuyor. Hem bebeğiniz son derece rahat ediyor, hem de siz vakitten tasarruf ediyorsunuz.

Canavar Spreyi

 

Çocuklar anne babalarından ayrılıp kendi odalarında uyumaya başladıkları zaman birden ortaya çeşitli canavarlar çıkar. Çocuğunuzun korkusunu yenmesi için spreyli bir şişeye su doldurun, ona gösterin ve eczaneden aldığınızı, bir canavarsavar olduğunu söyleyin. Sonra beraber odanın her yerine sıkın. Size inanacaktır, emin olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here