Anneler gününde annenize bir hediye alacaksınız ve el yapımı anneler günü hediyesi hazırlayacaksınız fark etmeksizin annenize yapacağınız en güzel şeylerden bir tanesi duygularınızı ifade eden veya ona söylemek istediklerinizin olduğu bir notu da hediyeye eklemek. Anneler günü sözleri kısa mesajlar ve anneler günü sözler uzun mesajlar olsun fark etmeksizin her anneyi etkiler. Ona anneler günü sözleri duygusal bir mesaj içeren bir yazı verdiğinizde emin olun hediyenin ne olduğunun önemi kalmayacaktı. Anneler gününe özel anlamlı sözler için bir derleme yaptık. Editörlerin ortak annelerine yazdığı ortak mesajları derledik. Dilerseniz değiştirip annenize ithaf edebilirsiniz. Nede olsa annelere en güzel duygulu güzel sözler yakışır değil mi? Annenizi mutlu etme konusunda sınır tanımayın.

Annenizin Kalbini Çalacağınız 10 Anneler Günü Sözleri

10. Sevgi dolu yüreğinle beni büyütüp, sevginle yol gösterdiğin için teşekkür ederim. Dünyanın en güzel kadını elbette ki sensin. İyi ki annem oldun! Anneler günün kutlu olsun.

9. Anne olunca anlarsın, şimdi geliyor terlik, yemek hazır gibi yüzlerce tatlı telaşlı cümleleri bir kenara alıp iyice bakmak gerek. Sen ne çınarsın onu da bilmek gerek. Sen tüm hayatı adadığın evladın, feda ettiğin onca günün ardından bir gün değil her gün kalbimde olacaksın. Canım annem, Anneler Günün Kutlu Olsun!

8. Evladına söylediğin sözler ne güzeldir annem! Hep iyilik doludur içi. Hiç şüphe duyulmaz sözünden, gözünden, deyişlerinden. Tek dost sensin annem. Anneler Günün Kutlu Olsun.

7. Anne nedir? Seni göğsünde emziren, uyutan, orada büyümeni sağlayan sıcak kadın mı? Anne cenneti ayakların altında tutan mıdır? Anne her şeyini feda edip bir ömür adayan mıdır? Anne en güzel şeydir Annem. Anne sensin! Sesin, kokun ve nefesin hep üzerimde olsun Anneler Günün Kutlu Olsun!

6. Beni en çok seven kişiyi bilmek ne güzel şey. Üzüldüğümde başımı okşayan elleri tutup, göz yaşlarımı silen bir mendil etmek o elleri! Canımın paralel acısını yüreğinde hissetmen annem. Karnında doğup kalbinde büyümek gibi. Seni sevsem bile o kalbinde ben gibi olabilir mi? Ne güzel kadınsın sen anne! Anneler Günün Kutlu Olsun.

5. Bu hayatta tüm statüleri bir araya getiren kadının adıdır anne. Öğretmen, arkadaş, yoldaş… Daha ne güzel sıfatlar yakışır ona ama en güzeli anne demektir.

4. Annem en güzel hatıramda durur. Anıları hep derinlerde saklı bekler. Onu sevmem için bir sebep gerekmez. Onun öğrettiği gibi sevme yetisini ona sunabilsem keşke. İyi ki varsın güzel annem. Bugün değil her gün senin günün.

3. Annelerdir bizi var eden. Dünümüzü, bugünümüzü ve yarınımızı düşünen. Kalbimizde koca yer edinen. Sevmekten öteye bağdır aramızdaki. Saçımın teli kopsa kirpiği düşer, ellerim üşüse vücudu titrer. Dünyayı ayaklarının altına sersen tek senin varlığını ister. Kalbi büyük kadındır anne! Anneler gününün en güzel hediyesidir bize.

2. Anne denilince bir duraksarım. Uzun uzun seni düşünürüm. Geceleri hasta yatağımda, yorganın üzerindeki elini, düştüğümde yüzünü avuçlarına alıp yaralarımı öpmeni. Hiç kimse o kadar güzel öpmedi yaramdan ve hiç kimse o kadar güzel bakmadı hasta hallerime. Gözlerin ve ellerin cennet annem. İyi ki benimsin iyi ki!

  1. Ne bir hediye karşılar anneliğini ne dünya. Yağan yağmur gibi bereketsin hayatıma. Seni sevmekten öte daha başka yol yok bana. İyi ki benim annemsin. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here