Her ne kadar kariyerimizde ilerlemek istesek de, özgürlüğümüze düşkün olsak da bir süre sonra hormonlarımız, mahalle baskısı dediğimiz olgu, içinde yaşadığımız toplum ve dahası bizi evlenmeye yöneltiyor. O zamana kadar evliliğin e’sini anmazken sonrasında her erkeğe bir koca adayı gözüyle yaklaşmaya başlıyoruz. Bu başlama zamanı her kadın için farklı olsa da eninde sonunda her kadını bulabilecek kadar güçlü.

asla evlenilmeyecek 6 erkek tipi 01

Ama benden size bir tavsiye: Çevrenizdeki her erkeğe evlenilecek erkek gözüyle bakmayın. Sizi yarı yolda bırakacak ve mutlu evlilik isteğinizi asla tatmin edemeyecek erkekler günümüzde fazlasıyla mevcut. Eğer kafanızda evlilik düşüncesi varsa bu erkeklerle vakit kaybetmeye değer mi? Tabii, asıl soru bu erkekleri nasıl tanıyabileceğimiz. Aslında kendilerini çok açık bir şekilde ele veriyorlar. Biz bazılarını tespit ettik. Buyrun, keyifli okumalar!

asla evlenilmeyecek 6 erkek tipi 12

6.Bağlılık Düşmanları

Her ne kadar kulağa yeni moda gibi gelse de aslında uzun yıllardan beri erkeklerde mevcut olan ve günümüzde birçok erkeği evlilikten kaçırmaya devam eden bağlılıktan korkmak ya da bağlılığı saçma bulmak kesinlikle evlenilecek erkek özelliklerinden biri değil! Bu adamları gördüğünüz yerde kaçın kızlar. Evliliğe ikna etmeye çalışırken saçlarınızdaki beyazlar artabilir, boşu boşuna saç boyası masrafı yapmayın.

asla evlenilmeyecek 6 erkek tipi 07

5.İşkolikler

Bir işe bağlı olmak, bir iş için canla başla çalışmak harika bir şey. Ama günün çoğunda işiyle meşgul olan ardından yanınıza geldiğinde de dosyalarından, maillerinden vazgeçemeyen adamlardan uzak durmanızı öneririm. Evlendiğinizde aranızda bir dosyanın ya mail beklenilen bir bilgisayarın boylu boyunca uzanmasını istemezsiniz değil mi? Biz kadınız ve ilgiye ihtiyacımız var. İlgisinin çoğunu işlerine yönelten bir adamla aynı evde yaşamamız neredeyse imkansız! O gitsin, çalışma masasıyla evlensin.

asla evlenilmeyecek 6 erkek tipi 06

4.Anne Kuzuları

Bir erkeğin annesini sevmesi, ona bağlı olması asla kötü bir şey değil. Aksine annesine bağlı bir erkek, ileride evine de bağlı olacağının sinyallerini verir, ama anne kuzusu olmadığı sürece.

Peki bu anne kuzularını nasıl tanıyabiliriz?

asla evlenilmeyecek 6 erkek tipi 02

Konuşmanızın içinde sık sık annesinden bahsedildiğini duyuyorsanız, işlerinin çoğunluğunun hala annesi tarafından halledildiğini biliyorsanız, size bir şey alırken önceden bahsettiği annesinin zevklerini ayan beyan görebiliyorsanız üzgünüz ama kendisi sorumluluk almaktan kaçan biri ve annesine hala beş yaşındaki bir çocuk gibi bağlı. Ne yazık ki çocuklarınızın babası olmaya uygun bir aday değil.

asla evlenilmeyecek 6 erkek tipi 10

Bunun nedeni ise aslında ne yaparsanız yapın annesiyle kıyaslanacak olmanız. Yani aslında her zaman bir rakibiniz olacak ve sakın rakibim var diye zırhlarınızı hazırlamayın kızlar, çünkü bu rakip sandığınızdan da güçlü. Ne de olsa rakibiniz aslında bir “anne”.

3.Cimri Erkekler

Tutumluluk güzeldir. Size birçok şey kazandırır. Kendinize koca olarak belirlediğiniz kişinin de tutumlu olması her daim rahat etmenizi sağlayacaktır. Ama gelin görün ki tutumluluk ve cimrilik aynı şey değil. Hatta birbirinden oldukça farklı şeyler.

asla evlenilmeyecek 6 erkek tipi 04

Eğer huzurlu bir yaşam sürmek istiyorsanız cimri erkeklerden uzak durmanızı öneririm. Kolay kolay değiştirilemeyecek karakteristik bir özelliktir ve bazen yedğinize, içtiğinize göz koymaya kadar gidebilir. Hediye mediye hak getire, ne de olsa para harcatıyor. Evinizin dekorasyonuyla ilgili hayallerinizi de bir kenara bırakın eğer ille evleneceğim diyorsanız ve en iyisi en ucuz mobilyacıları araştırmaya başlayın.

asla evlenilmeyecek 6 erkek tipi 11

Şimdi soruyorum size kızlar; Sizce çekilir mi?

2.Issız Adamlar

En çok kendini seven, en çok kendisiyle vakit geçirmeyi seven bir erkek, kulağa hoş geliyor mu, ne dersiniz? Romantik, düşünceli tarzlarıyla kalbinizi çok kolay kazanabilecek bu erkeklerin aslında en bencil insanlardan olduğunu ve bunu asla değiştiremeyeceğinizi biliyor muydunuz?

asla evlenilmeyecek 6 erkek tipi 08

Arada kendisini size haber vermeye gerek görmeden inzivaya çekilip sizi tam anlamıyla ortada bırakabilir. En önemlisi kendisi olduğu için dengesiz hareketlerine anlam yüklemek çok ama çok büyük bir hata olur. Ömür geçmez diyor ve kendinize daha uygun kısmetler bulmanızı öneriyorum.

asla evlenilmeyecek 6 erkek tipi 09

1.Kötü Çocuklar

Kötü çocukların üzerinde resmen her daim çekici görünmelerini sağlayan bir şeytan tüyü vardır. Ama gelin görün ki tehlikeyi seven, sorumluluktan korkan, dahası çabuk sinirlenen bir adamın soyadı ne kadar güzel olursa olsun size yakışmaz. Anı yaşamayı seven bir adamla bir gelecek inşaa etmek kulağa pek mantıklı gelmiyor. Dahası genelde sinirli bir ruh halinde olan bu adamları evde devamlı idare etmekle uğraşmayın, rahatınıza bakın.

asla evlenilmeyecek 6 erkek tipi 05

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here