Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır merak mı ediyorsunuz? Güneş’in haylaz çocuğu Aslan erkeğinin nasıl kadınlardan hoşlandığını ve ona dair her şeyi sizler için postumuzda anlattık.

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

Aslan burcu erkeğinin özellikleri yaz yaz bitmez. İyi yönlerini ele alacak olursak dürüst, eli açık, sanatsal yönü gelişmiş, 6. hissi oldukça kuvvetli ve liderlik vasfına sahip bir burçtur. Ukalalık, kendini beğenmişlik, bencillikse aslan burcunun kötü özelliklerindendir.

Özgüveni kendisinden büyük olabilir bazen ama kendisi bunu fark etmez ne yazık ki.

Kendisine olan hayranlığı, başkalarının da kendisine hayran olduğunu düşünmesine sebep olur. Flört etmekten, kur yapmaktan asla çekinmez hatta hoşuna bile gidebilir. Gösteriş merakı çok fazladır. Her şeyin en güzeli, en pahalısı kendisinde olsun ister.

 Aslan Burcu Erkeği Nasıl Giyinen Kadınlardan Hoşlanır?

Aslan burcu erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanıyor olabilir?

Tabi ki GÖS-TE-RİŞ-Lİ

Aslan burcunun gösteriş merakı partneri için de geçerlidir. Yan yana olduklarında kendisine yakışacak birini ister. Gerek kıyafetiyle, gerek makyajıyla tüm dikkatleri üzerine çekebilen, birlikte bir spor salonuna gidecek olsalar bile spor salonunun en şık giyineni olmayı başarabilen bir partnerden bahsediyoruz. Bu gösterişli partner “aa bak şu aslan burcunun sevgilisi ne kadar da güzel, ne kadar da şık giyinmiş, pantolonu da harikaymış miş miş mişte muş muş muş…” dedirtmelidir.

Tamam biraz abartmış olabiliriz belki ama buna yakın bir şey ister

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Fizikli Kadınlardan Hoşlanır?

Aslan burcu erkeği nasıl fizikli kadınlardan hoşlanır diye düşünüyorsanız çıtanın çok yüksek olduğunu tahmin etmiş olmanız gerekiyor.

Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? sorusunun bir cevabı güzel ve hoş kadınlardır. Her konuda mükemmele ulaşmak istediği için, kendi fiziksel görünümüne çok özen gösterir. Genelde fit bir görüntüye sahip olan aslan burcu erkeği yanındaki kadının da kendisi gibi olmasını bekler.

Kendisinden uzun ya çok kısa bir kadınla birlikte olup kendisiyle ilgili kötü yorumlar yapılmasını istemez. Standart bir boy uzunluğu belirtmeyiz yani. Burada esas olan hoşlanılan aslan erkeğinin boyuna uygun olması gerektiğidir.

Aslan Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri

Aslan burcu erkeğinin hoşlanma belirtilerini fark etmek çok zor değil aslında. Çok gururlu olduğu için açıkça söylemesi zaman alabilir. Bu belirtileri siz anlamalısınız.

İlk olarak size gerek yalnızken gerek kalabalık ortamlarda methiyeler düzer.

Sürprizler yapmak, doğum günü gibi özel günlerinizi en güzel şekilde geçirmenizi sağlamak için uğraşır.

Aslan Burcu Erkeği Aşık Olunca Nasıl Davranır?

Aslan burcu erkeği aşık olunca nasıl davranır diye soruyorsanız, kısaca şunu söyleyebiliriz: diğer burç erkeklerinde göremeyeceğiniz davranışlar sergiler. Abartılıdır.

Aslan burcu erkeği tüm gösteriş merakına rağmen, partner sayısıyla hava atmaya çalışanlardan değildir. Tek bir tane olsun gösterişli olsun fikrini benimsemiştir.

Aşık olduğu kişiye pahalı hediyeler alır, lüks yerlere götürür, kendi ekonomik şartlarına göre iyi koşullarda bir hayat sunmaya çalışır.

Partnerinin dikkat çekmesini isterken aynı zamanda kıskançlık yaparak karşısındakinin dengesini de bozabilir. Özünde çok kıskançtır.

Aslan burcu erkeği aşık olduğu kişiyi toplum içinde övmekten ve şımartmaktan da büyük haz duyar. Sevdiği kişiyi güldürmek için uğraşır, hiç umulmadık bir anda karşısına çiçekle çıkabilir. Yani özünde çok romantik bir erkek vardır.

 Aslan Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Aslan burcu erkeğini etkilemenin yolları onu şımartmak, övmek yani egosunu okşamaktan geçer.

Görünüşüyle ilgili iltifatlar ederek onu etkilemeye başlayabilirsiniz. Tabi yavaş yavaş, zekası, esprileri, işindeki başarılarını da övgü listesine katarsanız işiniz çok kolaylaşır.

Yukarıda da bolca bahsettiğimiz gibi gösterişli olup yanına yakışmanız da gerekiyor. Saçınız, makyajınız, kıyafetiniz her daim aslan burcu erkeğine layık olmalı.

Dış görünüşünüz kadar kültür seviyeniz de önemli. Aslan burcu erkeği bilgi birikimi olan kadınlardan hoşlanır. Bir ortama girildiğinde kültürünüzle de herkesi kendinize hayran bırakmalısınız. Ayrıca kendisi de partneriyle sohbet ederken çeşitli alanlarda hararetli bir şekilde konuşabilmek ister.

Her şeyi ben bilirim havalarına girdiğinde ona destek vermeniz, toplum içinde onun fikirlerini katılıyor olmanız da aslan erkeğini etkilemeniz konusunda yardımcı olacaktır.

Aslan burcu erkeği cinsellik ve aslan burcu erkeği yatakta nelerden hoşlanır diye bir araştırma yapmaya başladıysanız eğer, bu haylaz çocuklarla çok eğlenceli zamanlar geçireceğinizi söyleyebiliriz.

Aslan burcu erkeklerinin en iyi olma istekleri sayesinde partnerine unutulmaz deneyimler yaşatabilirler.

Karşısındakinin mutluluğunu ya da karşısındakinin memnun edebilmiş olmayı çok önemserler. Ama iki türlü de hazzı doruklarda yaşamanız mümkün.

Aslan burcu erkekleri yatakta oyunlar oynamaktan çok hoşlanır.

Sizi memnun ettiğini ve ne kadar harika oluğunu söylemenizde de çok hoşlanacağı kesin.

Yatakta tam bir aslandır da diyebiliriz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here