Avon uzun zamandan beri ülkemizde. Temsilcilerle satıldığı için ne yazık ki ulaşma imkanı çok kolay değil. Ama yine de kendisini bu ülkeye ve bu ülkenin kadınlarına öyle benimsetti ki artık birçok temsilci bulmak mümkün.

avondan alinmasi gereken 4 urun 08

Henüz Avon’la tanışmadıysanız, ben bu markadan ne alabilirim ki diye düşünüyorsanız size 4 öneri sunmaya geldim. Tabi ki Avon’un aşağıdaki ürünleri haricinde de çok kaliteli ürünleri var. Özellikle ojeleri gerçekten de ortalamanın üzerindeki fiyatlarının hakkını veriyor. Ama bana göre bu dördü ilk sırada geliyor.

avondan alinmasi gereken 4 urun 05

Neyse, biz artık ürünlere geçelim, siz de arasından kendinize uygun olanını seçin!

Avon Clearskin Ölü Deniz Mineralli Maske

Eğer yağlı bir cildiniz varsa bu maskeye bayılacaksınız! Yağlı ciltleri mükemmel bir şekilde arındıran, yağlı görüntüsünü alan, yüzü adeta pamuk gibi yapan bu maske yağlı ciltleri rahatlatan salisilik asit içeriyor ve size arınmış, tertemiz olmuş bir cilt bırakıyor.Üstelik kil maskesi gibi yıkarken yıldırmıyor. Hem uygulaması hem de temizlemesi çok kolay.

avondan alinmasi gereken 4 urun 07

Avon Ultra Color Absolute Rujlar

Bu rujlar bir harika! Birçok kaliteli markayla fark atabilecek düzeyde bir kaliteye sahip olan bu rujların tam 19 farklı rengi var. Yani 19 renk içerisinden kendisinize uygun olan rengi bulmamanız neredeyse imkansız. Yumuşak sürümlü, nemlendirme özellikli bu uygun fiyatlı on numara beş yıldız rujlardan kesinlikle bir tane edinmelisiniz. Sadece pigmentasyonu zayıf olan bu rujların aslında bu özelliği birçok kişinin hoşuna gidecektir. Dudaklarda belli belirsiz bir renk çoğu kişinin günlük yaşamda tercihi.

avondan alinmasi gereken 4 urun 01

Avon Argan Yağlı Saç Serumu

Uygun fiyatlı, mis kokulu bir serum arıyorsanız Avon’un bu saç serumu tam size göre! Banyodan çıktıktan sonra saç uçlarınıza az miktarda uyguladığınız zaman farkı gerçekten de görebilirsiniz. Kırıkları önleyen, saçlara inanılmaz bir yumuşaklık katan bu serumu sadece uçlara uygulamanın yararı var, diplerde yağlanma yapabilir her saç bakım ürünü gibi.

avondan alinmasi gereken 4 urun 02

Avon Supershock Max Maskara

Günlük kullanım için size her türlü yeterli gelecek bu maskarayı bundan sonra makyaj çantanızdan ayıramayacaksınız.  Bu maskara size takma kirpikler vaad etmiyor, ama emin olun doğal ve etkili bir sonuç veriyor. Kirpik kıvırıcı kullanmadan kıvrık kirpikler hem uzuyor hem de dolgunlaşıyor. Silikon, sık kıllı fırçasıyla kullanımı da çok kolay.

avondan alinmasi gereken 4 urun 06

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here