Hepimiz uzun bacaklara sahip olmak isteriz değil mi hanımlar ? Cevabınız evet ise yazımız tam size göre. Eğer fiziksel özelliklerimizden dolayı kısa bacaklarımızdan hoşlanmıyor ve keşke uzun olsaydı diyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Küçük hileler kullanarak istediğinizi elde edebilirsiniz. Giydiğiniz çorap türü, pantolon çizgileri ve bunlar gibi birçok stil önerilerini karşınıza sunabiliriz. Bu şekilde uzun bacaklara sahip olabilirsiniz.

1) Yüksek Bel Giyinin

Bacakları Uzun Göstermek için 7 Stil Önerisi (1)

İlk başta yapmanız gerekenlerden biri giydiğiniz kıyafetlerinizin yüksek bel olmasına dikkat etmeniz olacak. Daha yukarıdan giyilmiş bir pantolon kendi bacak boyunun uzunluğundan dolayı sizinde öyle olduğunuzun görüntüsünü sunacaktır. Yüksel bel ile birlikte dar paçaları ve altına giyilen topuklu ayakkabılarıda eklersek sanırım en etkili yöntemlerden biri olacaktır.

2) Flatform Ayakkabılar Tercih Edin

Bacakları Uzun Göstermek için 7 Stil Önerisi (2)

Bildiğiniz üzere günümüzde yaygın olarak kullanılan günlük giyilen ayakkabıların altına konulan platform ile gördüğümüz ayakkabılara flatform adı veriliyor. Bu tür ayakkabıların kullanımı kolay olduğu için ve topuklarınıda hesaba kattığımızda göze batmayan bir uzunluk karşımıza çıkacaktır.

3) Dik Çizgili Ürünler Tercih Edin

Bacakları Uzun Göstermek için 7 Stil Önerisi (3)

Üzerinize giyeceğiniz oversize kazaklar veya pantolon için tercih edeceğiniz modeller arasında dikine çizgili olanları sıklıkla kullanmanızı tavsiye ediyorum. Bu sayede hem üst bedeniniz hem de bacaklarınız uzun gözükecektir.

4) Ten Rengine Yakın Ayakkabı Tercihi

Bacakları Uzun Göstermek için 7 Stil Önerisi (4)

Koyu renkte giydiğiniz ayakkabılar boyunuzu fazlaca belli edeceğinden dolayı ten renginize yakın veya çok hafif renkte olan topuklu ayakkabıları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

5) Işıltılı Bacaklar

Bacakları Uzun Göstermek için 7 Stil Önerisi (5)

Eğer kısa etek/şort giyiyor ve çorap tercih etmiyorsanız bacaklarınıza ışıltı katmanız gerekecek. Bu sayede nemli ve ışıltılı olduğundan daha uzun görünecektir. Giyinmeden önce bacaklarınıza bebe yağı sürebilir ve sağlıklı görünmelerini sağlayabilirsiniz.

6) Geniş Paçalı Pantolonlar Giyin

Bacakları Uzun Göstermek için 7 Stil Önerisi (6)

Geniş paçalı belinizde olan pantolonlar giydiğinizde ayakkabı tercihinizi topuklulardan yana kullanın. Ayağınızdaki topuklular belli olmayacağından ve pantolonun uzunluğunun fazla oluşundan etkili bir tercih yapmış olacaksınız

7) Bilekleri Açık Bırakın

Bacakları Uzun Göstermek için 7 Stil Önerisi (7)

Ayak bileklerinizi açıkta bırakmanız size vereceğimiz son stil önerisi olacak. Dar paça giyip bileklerinizde kesmeniz halinde uzun bacaklarla birlikte ince bacaklarada kavuşacaksınız. Hayalinizdeki uzunluğa bu önerilerle rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here