Bal köpüğü saç rengi modası geçmeyen ve her dönem kullanılan bir saç rengi. Bu saç rengi kullanımı kolay olması sebebiyle oldukça rahat tercih edilebilir. Gelin beraber bu saç rengini yakından inceleyelim.

Bal köpüğü saç rengi kimlere yakışır?

Bal köpüğü saç rengi

Bal köpüğü saç rengi kimlere yakışır sorusuna şu şekilde cevap verebiliriz. Bu saç rengi hemen hemen her kadına yakışır. Orta ton olması ve içerisinde dorelik barındırması sebebi ile bu rengi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bal köpüğü saç rengi hangi tene gider?

Bal köpüğü saç rengi

Bal köpüğü saç rengi hangi tene gider sorusunu şu şekilde cevaplayalım. Bu saç rengi hemen hemen her kadına yakışan bir saç rengi. Beyaz ve buğday tenli kadınlar açık tonlardabir saç rengini tercih ettikleri zaman bu makyaj konusunda dikkatli olmaları gerekir. Bu renk sizi bu dertten kurtarabilir. Özetle bal köpüğü daha çok buğday ve beyaz tenli kadınlara yakışır.

Bal köpüğü saç rengi nasıl elde edilir?

Bal köpüğü saç rengi

Bal köpüğü saç rengi koyu saçlarda elde edilebilmesi için öncelikle açma işlemi yapmanız gerekir. Bu sebeple açıcı sonrası uygun bir boya markası ile bu saç rengini elde edebilirsiniz.

Bal Köpüğü Saç Rengi Örnekleri

Ünlü yıldızların sıkça kullandığı bu saç rengi için bir kaç alternatif ton mevcut. Açık tonlarda bir bal rengi, mavi ve yeşil gözlü kadınların göz yapısını ve rengini ön plana çıkarmaya yardımcı olur.

Bal köpüğü saç rengi

Mavi gözlü kadınlar bu rengi sıklıkla tercih ediyor.

Bal köpüğü saç rengi

Az makyaj isteyen bu saç rengi için kırmızı tonu rujlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Saç rengi içerisinde kızıllık barındırdığı için örnekteki makyaj ideal olacaktır.

Bal köpüğü saç rengi

Kahverengi gözlü kadınlar için harika bir avantaj olan bu saç rengi gözleri daha belirgin hale getirmeye yarayacaktır.

Bal köpüğü saç rengi ünlüler tarafından en çok kullanılan saç renklerinden bir tanesi.

Bu saç rengini balyaj veya ombre olarak da kullanabilirsiniz.

Veya komple olarak bu saçı uygulayabilirsiniz.

Doğal bir görünüm elde etmek için ise zemin rengini bal köpüğü saç rengi ile yakın seçmelisiniz.

Son olarak uygulaması kolay ve kullanım açısından bir çok avantajı bulunan bu saç rengini gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here