Balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Acaba ben ona uygun muyum? Onu nasıl etkilerim? gibi sorular varsa aklınızda postumuzu sonuna kadar okumalısınız.

1- Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık burcu erkeği özelliklerinden bahsedildiğinde herkesin aklına ilk olarak duygusallığı ve hayalperestliği gelir. Hayaller alemine daldığı ve duygularına esir olduğu zamanlarda dengesiz davranışlar sergileyebilir. Tabi duygusal olduğunu bilenler onun çok kırılgan olduğunu düşünür ve ona göre davranmaya çalışırlar. Ancak balık burcu erkeğinin içinde gizlediği, acılardan sıyrılıp hayatına devam etmesini sağlayan çok güçlü bir yanı da vardır. Dengesizliğinin bir sebebi de budur zaten.

Çalkantılı ruh haliyle çoğu zaman hem kendisine hem de ilişkilerine zarar verir. Ayrıca zaman zaman ortaya çıkan umursamaz tavırları ve sorumluluk almaktan kaçmasıyla da etrafındaki insanları zıvanadan çıkarması muhtemel.

Tüm bu özelliklere rağmen sabırlı, nazik, iyimser, romantik ve sadık bir yapıya sahip olması onu çekici kılan en önemli özellikleridir.

Balık burcunun önemli bir özelliği de en mistik insanların bu burçtan çıkıyor oluşudur.

2- Balık Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Balık burcu erkeği nelerden hoşlanır?  sorusuna aslında çok keskin cevaplar vermemek gerekiyor. Dengesiz ruh hali sebebiyle nelerden hoşlandığını bazen kestiremeyebiliriz. Ancak değişmeyecek birkaç şey var tabi ki. Öncelikle kendisine gösterilen merhametten duygusal yapısı sebebiyle çok hoşlanır. Ayrıca kendisiyle ilgilenilmesinden, çok saçma bile olsa kurduğu hayallere olumlu tepkiler verilmesinden de hoşlandığı değişmez bir gerçek.

Partneriyle ortak zevklere sahip olmak ve birlikte planlar yapıp bu planları hayata geçirmekten çok zevk alır. Kimi zaman tiyatroya gitmek kimi zaman birlikte dalgıçlık yapmak… Onun için önemli olan birlikte ve zevk alarak yapılıyor olmasıdır.

Küstüğü ya da kırıldığı zamanlarda karşısındaki kişinin bunu kendiliğinden anlayıp ona ufak sürprizler yapması da balık burcu erkeğinin çok hoşuna gider.

3- Balık Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz?

Balık burcu erkeği nelerden hoşlanmaz? Onu elde etmek için nelerden kaçınmalıyım? diye düşünüyorsanız çok net olarak şunu söyleyebiliriz. Hayallerini küçümsemeyin! Çünkü bundan hiç hoşlanmaz. Balık burcunun en önem verdiği şey hayalleridir. O başka bir dünyada yani hayallerinde bambaşka bir hayat yaşar. Eğer hayallerini sizinle paylaştıysa size gerçekten değer veriyor demektir. O size içini açacak kadar değer verirken siz onun hayallerini başına yıkarsanız sizinle bir daha görüşmek bile istemeyebilir.

Balık burcu erkeğinin bir diğer hassas olduğu konu da uzun süre ihmal edilmeye tahammüllü olmayışıdır. Ona değer verdiğinizi sık sık hissettirmelisiniz.

Yerine göre hareket etmeye çalışan yapmacık kişilerden hiç mi hiç haz etmez balık burcu erkeği. Düşünceniz onun düşüncelerine uysun ya da uymasın hiç fark etmez. Neyseniz o olun. Eğer sahte tavırlarınızı fark ederse sizden de hiç hoşlanmaz.

4- Balık Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder Ve Balık Burcu Erkeği Aşık Olunca Nasıl Davranır?

Balık burcu erkeği hoşlandığını nasıl belli eder ve balık burcu erkeği aşık olunca nasıl davranır gibi sorulara cevap verirken yine çalkantılı ruh halini göz önünde bulundurmak gerekiyor. Sizden hoşlandığına emin olduğunuz balık burcu erkeğinin yarın sizinle tüm bağlarını koparmayacağının bir garantisi yok ne yazık ki. Ancak gerçekten sizden hoşlanan ya da size aşık bir balık burcu erkeği varsa karşınızda, ilk başta hislerini açıkça dile getirmekte zorlansa da davranışlarıyla bunu fazlasıyla belli eder. Zaten o hayaller aleminde sizinle rüya gibi bir birliktelik yaşamaya başlamıştır bile.

Balık burcu erkeği için romantizm çok önemlidir. Ona sadakat ve bağlılık konusunda gereken güveni temin edebildiyseniz dünyanın en mutlu insanlarından olma şansını yakalamış olabilirsiniz demektir. Kendisini size ve aşkınıza adayabilir. Sizin mutluluğunuz için pek çok fedakarlık yapabilir. Küçük sürprizlerle ilişkinizi canlı tutabilir.

Kıskançlık balık burcu erkeğine pek uymaz. Seven kıskanır tabusunu yıkmak için dünyaya gelmiş olabilir bu burcun erkeği.

Kadınına gerçek anlamda değer veren bir yapıya sahiptir. Kadın erkek eşitliğine destek veren erkeklerin çoğu balık burcundan çıkar. Tabi illa ki istisnalar vardır.

Balık burcu erkeği aşık olduğunda duygusal tavırları daha da artar. Ayrıca hayallerinde sizinle yaşadığı bitlikteği hayata geçirmek isteyip ani bir kararla evlenme teklif edebilir.

5- Balık Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Balık Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

Balık burcu erkeğini nasıl etkilersin biliyor musun?

  • Öncelikle onu kendi haline bırakarak!
  • Sıkmadan, çekiştirmeden, iteklemeden…
  • Yaşadığı hayaller alemine dokunmadan,
  • Kendini bir başkası gibi göstermeye çalışmadan tamamen kendin olarak,
  • Sadık yönünü ona göstererek,
  • İlgini ondan esirgemeden aynı zamanda ilginle boğmadan,
  • Ona ve hayallerine koşulsuz inanarak

Balık burcu erkeğini etkileyebilir, gönlünü fethedebilir, orada kendine bir saray inşa edebilirsin.

6- Balık Burcu Erkeği Cinsellik Ve Balık Erkeği Sekste Ne İster?

Balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunu bir diğer kategorisi de cinsellik: Balık burcu erkeği yatakta partnerinin mutluluğunu en az kendi mutluluğu kadar önemser.

Hatta bazen kendi mutluluğundan daha fazla önemser diyebiliriz.

Cinsellik anlayışı asla sonuç odaklı değildir. Partnerini öpmek, ona sarılmak balık burcu erkeği için sonuçtan daha önemlidir.

Yatakta bile espriler yapabilen, seksi bir çeşit oyuna çevirebilen bir yapısı vardır.

Hayal dünyası gibi fantezi dünyası da oldukça geniştir. Buna uyum sağlamanızı ister.

Tek eşlilikten yanadırlar. Bir gecelik maceralar onlara göre değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here