Şu sıcak günler duş almak, banyo yapmak bir keyiften daha çok zorunluluk. Ancak gelin görün ki bu zorunluluğu bir keyfe dönüştürmek mümkün. Banyoya biraz daha renk katmak mı dersiniz, yoksa işleri biraz daha kolaylaştırmak mı dersiniz bilmiyorum ama bu icatlar oldukça keyifli ve günde 2 kez duş almamızın zorunlu olduğu şu sıcak günlerde işleri bizim için biraz da olsa keyifli hale getirmeleri işimize gelir.

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 18

Şimdi gelin sizlerle bu keyifli icatlara göz atalım.

16. Kadınlar İçin Buğulanmayan Ayna

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 11

Banyo esnasında peeling, maske yapmaktan hoşlanan kadınlar için buğulanmayan ayna var artık. Bu ayna sayesinde banyo esnasında da güzelliğinize göz atabilirsiniz.

15. Biraz çocuklaşmanın kime ne zararı var?

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 10

Bu baloncuk aparatı sayesinde çocuklarınızı banyoya sokmak hiç de zor olmayacak. Ama çocuğa gerek yok bu aparat yetişkinleri de mutlu etmeye yeter. Boşverin çocukları, asıl siz hak ediyorsunuz köpükler içinde duş almayı.

14. Ay resmen sönmeyen mum!

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 09

Yabancı filmlerde küvete girip mumlarla kendine keyif yapan kadınları görünce özeniriz. Ama gelin görün ki biz bu keyiften biraz uzağız çünkü evi yakma korkumuz daha baskın çıkıyor. O zaman bu muma benzeyen ve sulu ortamlarda durabilen şeylerden yardım alabilirsiniz. Mumdan ne eksiği var yangın ve her an sönme riskinden başka!

13. Gökkuşağının altında yıkanın.

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 08

Led ışıklar sayesinde suyunuzu bir gökkuşağı gibi akıtan bu duş başlığını sevmemek mümkün mü?

12. Akıllı telefonunu duştayken çok özleyenler için…

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 07

Teknolojiden uzak kalamamamız malum. Devir ne de olsa teknoloji devri. Eğer siz de duşta uzun vakitler geçirirken telefonunuzla ya da tabletinizle haşır neşir olmak istiyorsanız ya da en basitinden müzik dinlemeye devam etmek istiyorsanız bu tür koruyucu bir poşetle bu isteğinizi halledebilirsiniz.

11. Akıllı telefonundan ayrı kalamayanlar ve rahatına düşkünler için…

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 06

Telefonunuzdan ya da tabletinizden kitap okumaya devam etmek, film ya da video izlemek duşta da mümkün. Hem de neredeyse yatağınızın rahatlığında. Özellikle şu sıcak günlerde alınası.

10. C vitamini ile kolayca ayılın.

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 05

Bu C vitamini aparatı duş çalıştığında devreye giriyor ve duş esnasında C vitaminini alıyorsunuz vücudunuza. Daha hızlı ayılmak için birebir.

9. Aramaya son!

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 04

Buhardan göz gözü görmezken ya da bir yere kalmaya giderken bakım eşyalarınızı unutmamak için bu banyo anahtarlığından edinebilirsiniz.

8. Aşırı Sevimli Duş Perdeleri

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 03

Eğlenceli duş perdeleri sayesinde banyo keyfiniz 10 katına çıkabilir. Hadi durmayın siz de sizi yansıtan, sizi güldüren banyo perdelerinden birini seçin.

7. Şelale altında yıkanmayı merak edenlere…

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 02

Bu duş başlığı çok özel. Tasarımı sayesinde su ahenkli bir şekilde dans ederek ulaşıyor size.

6. Olaya renk getirmek isteyenlere…

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 17

Banyo topları sayesinde küvette geçirilecek dakikalar çok daha eğlenceli. Yapmanız gereken topu su dolu küvete atmak ve hipnotize olmuş bir şekilde banyo topunun yavaş yavaş erimesini, erirken de tüm suyu boyamasını izlemek. Pembe, mavi, sarı ya da istediğiniz başka bir renk suda yıkanmanız böylece mümkün. Hem de bu banyo topları özel kimyaları sayesinde cildinize bakım yapar.

5. Sabuna bastım, düştüm yok!

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 16

Sabununa bile özel göstermek isteyen, otantik bünyeler için geliştirilen özel sabunluk. Siz de özel bir meyveden bunu yapabilirsiniz.

4. Barajları kurutmaya son!

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 15

Hangi birimiz yakınmıyoruz suyun sıcaklığını ayarlayamamaktan? Ama artık buna bir son verme vakti. Yeni geliştirilen su armatürleri sayesinde tam istediğiniz dereceye ayarlayabiliyorsunuz suyu.

3. Resmen her şey kadınlar için.

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 14

Bacakları tıraş ederken en büyük sorunumuz değil midir ayağımızı koyacağımız yer? Ya ayağımız kayarsa, ya kesersek bacağımızı? İşte bu minik ama etkili icat bu soru işaretlerine bir son veriyor.

2. Kafası tuvalet ve banyoda çalışanlar için…

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 13

Eğer siz de kafası en çok tuvalet ve banyoda çalışan çoğunluktansanız aklınıza gelen fikirler için su geçirmeyen bir not defteri harika olacaktır. Ya da belki canınız sıkılır resim çizersiniz, kime ne.

1.Raf derdine son.

banyo keyfini 10 katina cikaracak 16 icat 12

Şampuanların düşmesi, raflarda kendilerine yer bulamaması falan tarihe karışıyor. Bu mıknatıslı tutmaçlar sayesinde her ürününüzün hususi yeri olacak ve asla düşüp sizi korkutamayacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here