Bebişinizin doğumu yaklaştıkça bebek alışverişleri hız kazanıyor. Hayatınızın belki de en tatlı telaşlarından birini yaşamaya başlıyorsunuz. Tabi bu alışveriş içerisinde bebeğinizin nerede yatacağı, nerede uyuyacağı yani beşiği de büyük önem teşkil ediyor. Sizler için en güzel beşik modellerini derledik. Siz de bunlara baktıktan sonra kafanızdaki modele karar verebilir ya da ufak dokunuşlarla kafanızdaki beşiği oluşturabilirsiniz. Aynı zaman beşik fiyatları konusunda bilgi almak için yazının sonundaki linke tıklayabilir, bilgi alabilirsiniz.  Kolay gelsin!bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 13

En otantik modelle başlayalım! Tamamen bambudan yapılmış bu bebek beşikleri sizce de çok eksantrik durmuyor mu? Eğer siz de doğal malzeme kullanmaktan yanaysanız bu beşikler tam bebişinize göre.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 24

 

Eğer uzun vadeli bir ürün almak istiyorsanız yukarıdaki beşik tam size göre. Yandaki parçalar çıkınca kendisi mükemmel bir çocuk yatağına dönüşüyor.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 23Ofis mobilyalarından fazlasıyla hoşlanan biri misiniz? O zaman bu beşiğe bayılacağınıza eminiz. Her ne kadar bir bebeği bunun için de hayal edemesem de tekerlekli ve küçük olması sebebiyle ekstra kullanışlı olduğu bir gerçek.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 22

Prens ya da prenses… Bebeğinizin cinsiyeti ne olursa tam olarak anlayamasa bile kendisini bu beşik içerisinde çok özel hissedeceğine eminiz.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 09

Bu nasıl bir bebek beşiği anlamak mümkün değil ama yapılmış işte. En güzel yanı ise bebeğiniz içerisinde uyurken balkabağına dönüşmeyecek olması. Minik prensesler buna bayılacak.

Cradle for the British royal baby.Kraliyet soyuna yakışır bu beşik ise gerçekten bir şato izlenimi uyandırıyor insanda. Bir prens yetiştirmek isteyen anneler için ideal.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 26

Oldukça pratik olan bu beşik modeli, özellikle evinde fazla yer olmayanlar için ideal. Sadece bir hareketle beşiği bozup annenin konforunu sağlayacak bir koltuğa dönüştürmek mümkün.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 27

Hilal şeklinde yapılmış bu beşiğin küçük yaşta çocuğunuzun kocaman bir hayal gücüne sahip olmasına yardımcı olacağı ise çok aşikar.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 28

Basit, pratik ama şık. Yukarıdaki beşiği tanımlamaya bu sözcükler yeterli. Oldukça klasik bir model olmasına karşın dantel detaylarıyla zenginleştirilmiş ve tekerleklerle pratikleştirilmiş.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 29 bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 16 bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 19

Yukarıdaki bebek beşikleri ise hem bebeğin hem annenin rahatını düşünmüş. Çocuğunuzun yanı başında durmanız, bir yandan da sallanan sandalyede keyif içinde oturmanız bu beşiklerle mümkün.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 30

 

Oldukça basit bir şekilde oluşturulmuş bu beşik ise, pratik düşünülmüş olmasına karşın pek çok anneye hitap etmeyecek gibi.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 31

 

Basit bir sepeti bebeğiniz için mükemmel bir beşiğe dönüştürmek de sizin elinizde. Becerikli dokunuşlarla bebeğinizin hiç kimsenin sahip olmadığı bir beşikte yatmasını sağlayabilirsiniz.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 01

 

İki sallanan sandalyeyi birleştirdiğinizde harika bir bebek beşiği oluşturabileceğinizi biliyor muydunuz?

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 02

 

Eğlenceli bir fikir olmasına karşın bebeğin havada asılı bir şeyde uyuması çok da iyi gelmedi bana. Size göre bu beşik nasıl?

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 04

 

Havada asılı duran bir beşik daha. Bu öncekinden de beter! Az yeri olan ailelerin belki hoşlanabileceğini düşünerek diğer görsele geçelim…

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 05

 

Kız bebeğinizin yuvarlak beşiğini bu şekilde pembe beyaz kumaşlarla donatarak prenseslere layık bir hale getirebilirsiniz. Ne de olsa kızınız da bir prenses!

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 06

 

Yine oldukça basit bir şekilde kurgulanmış bu beşiği çoğu annenin sevmeyeceğine eminiz. Nedense karton kutular gibi duruyor.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 07 bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 17

 

Fıçılardan beşik yapmak kimin aklına gelirdi ki? Yaratıcı ebeveynler fıçıyı bile değerlendirmiş ve oldukça ilginç bir bebek beşiği çıkartmış ortaya.

bambu saten bebek beþiði

 

Yine sadece basit dokunuşlarla güzelleşmiş bir beşik. Beyaz dantel ve tül detaylar beşik süslemede oldukça büyük bir görev üstleniyor.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 10

 

Sanki bir yetişkin yatağı en baştan kesilmiş gibi bir izlenim uyandıran bu beşik oldukça rahat ve korunaklı görünüyor. Bebeğinizin bu beşik içerisinde derin derin uyuyacağına hiç şüphemiz yok.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 11

 

Anne elleri sihirli adeta. İnanılmaz derece basit görünen bu bebek beşiği normalden farklı olarak sarı dantel detaylarla ve güneş figürüyle bir fark kazanmış.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 12

 

Günümüzde en çok bulunan bu beşik modeli ise bebeğinin bütün eşyalarını elinin altında bulundurmak isteyen anneler için ideal.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 14

 

Beşik sektörü de genelde kızlara çalışıyor sanki, değil mi? Pembeli dekorasyonlara ve pembe detaylara bebek dekorasyonu sektöründe de daha sık rastlanıyor.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 15

 

Fıçıdan beşik olur da minik bir kayıktan olmaz mıymış hiç? Denizciliğe meraklı bir ebeveyn tarafından ortaya atılmış bir fikir olduğunu düşünmekteyiz.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 18

 

Basit ama kullanışlı bir beşik modeli daha. Tek yapmanız gereken tül ve dantel detayları kullanarak bu beşiği olağanüstü bir hale getirmek mümkün.

bebeginiz icin en guzel bebek besigi modelleri 20

 

Buna beşik demeye bin şahit lazım! Daha çok hamak gibi duruyor odanın ortasında. Ama bebek için daha korunaklı bir hale getirilirse mükemmel bir fikir olarak değerlendirilebilir.

Dora Pembe Bebek Besik

 

Bebek beşiklerinde cibinlik büyük önem taşıyor. Fazlasıyla kullanılıyor ve gördüğünüz gibi kullanıldığında harikalar yaratıyor.

Bu sayfada gördüğünüz tüm modelleri özel olarak sipariş verebilmek için Plato Mobilya bebek beşikleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Plato Mobilyanın sitesine
www.platomobilya.com/bebek-besikleri-modelleri-ve-fiyatlari
adresinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here