Eyeliner kadınların makyajında ayrılmaz bir parça haline geldi artık. Kim çıkardıysa Allah razı olsun diyor ve onu her sabah makyajımıza dahil etmekten hiç çekinmiyoruz. İster kalın, ister ince; ister kedi gözü, ister sıradan. Bir malzemeyle birçok tarz yaratmak mümkün.

benefitten dev yenilik 07

Eyeliner bu kadar mucizevi ve önemli bir malzeme olunca markalar da boş durmuyor elbette. Kalem, likit ve jel formları var eyelinerların. Ama şüphesiz en kalıcıları, en güzel duranları, gözün üstünde en yağ gibi kayanları jel eyelinerlar.

benefitten dev yenilik 01

Jel eyelinerlar genel olarak minik bir kavanoz içerisinde bulunur ve sürebilmek için bir fırçaya ihtiyaç duyarsınız. Yani aslında çok da kullanışlı ve pratik bir şey olduğunu iddia edemeyiz. Ama formülasyonu, onu hep diğerlerinden bir adım öne çeker.

benefitten dev yenilik 09

Peki jel eyeliner sürümü nasıl daha kolay bir hale getirilebilir? Mesela bir kalem formuna getirilebilir mi?

Kulağa imkansız gibi gelse de Benefit bunu başardı! Formülasyonuna bayılacağınız jel eyelinerı alıp bir tüpün içine doldurdu ve siz rahat rahat sürün diye onu harika bir tasarıma kavuşturup Benefit Push Up Liner’ı yarattı. Nasıl mı?

benefitten dev yenilik 08

Ürün kesik, silikon uçlu bir başlığa sahip. Bu başlığın ortasındaki minik oyuktan jel eyeliner geliyor. Jel eyelinerın oradan gelebilmesi için alttan çevirmeniz gerekiyor. Ardından gelen jel eyelinerı gözünüzün üzerine rahatlıkla uygulayabiliyorsunuz.

benefitten dev yenilik 04

Turuncu, minik bir tıpası var. Bu sayede eyeliner ile hava temas etmiyor, dolayısıyla da kurumuyor. Fırça ve minik kavanozla uğraştığınız o mükemmel sonucu bunda tek hamlede alabiliyorsunuz. Gün boyu gözünüzde, sizi asla yalnız bıramıyor.

benefitten dev yenilik 06

Arzuya göre ister kalın ister ince bir çizgi çekebilirsiniz. Fırça kadar rahat kullanabileceğiniz başlığı sayesinde eyeliner kullanımına düşkün olan kadınların favorisi olacak.

Markanın tanıtım videosu ise oldukça eğlenceli ve yaratıcı bir konsepte sahip. Bize diyor ki,” Bu eyelinerı çekmek öyle kolay ki, ellerin kelepçeliyken bile kullanabilirsin.” Deneyelim görelim!

Benefit’in sansasyonel bu ürününü ve diğer ürünlerini Sephora mağazalarından temin edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here